2023 08 29

Be kluptelėjimų: Vokietija nupūtė subyrėjusią Suomiją

Vokietijos rinktinė lieka nepralaimėjusi pasaulio čempionate – Okinavoje vykusiose rungtynėse Gordie Herberto auklėtiniai 101:75 (19:22, 28:17, 29:16, 25:20) nupūtė Suomiją.
Moritzas Wagneris
Moritzas Wagneris / nuotr. FIBA

Abi komandos į šias rungtynes žengė visiškai skirtingų nuotaikų: Vokietija buvo laimėjusi pirmas dvejas rungtynes ir užsitikrinusi pirmą vietą grupėje, Suomija – pralaimėjusi pirmus du susitikimus ir žinanti, jog iš ketvirtosios vietos nepakils.

Atrodė, kad suomiai rengiasi trinktelėti grupių etapo durimis, jie buvo priekyje mačo pradžioje, bet antrajame kėlinyje Vokietija nuskuodė į priekį dviženkliu skirtumu (39:29).

Nuo tada skirtumas tik augo, o susitikimo pabaigoje tapo triuškinantis, didžiausia šiose rungtynėse Vokietijos turėta persvara siekė net 29 taškus.

Suomiai padarė 18 klaidų, po jų vokiečiai pelnė 31 tašką. Vokietijos rinktinė išdalino 29 perdavimus, o 52 taškus suvertė vien iš baudos aikštelės.

Dennisas Schroderis per 22 minutes pelnė 15 taškų, Johannesas Thiemannas pridėjo 13.

Vokietija: I.Bonga ir D.Schroderis po 15, J.Thiemannas 13, M.Wagneris 12, A.Obstas 11.

Suomija: O.Nkamhoua 14, L.Markkanenas 12 ir I.Seppala po 12.