Per rugsėjį Singapūre vyksiančią ceremoniją duoklė bus atiduota amerikiečiui Reggie Milleriui, serbui Predragui Stojakovičiui, Naujosios Zelandijos atstovui Kirkui Penney, Centrinės Afrikos Respublikos žaidėjui Romainui Sato, kroatei Danirai Nakič-Bilič, kinei Miao Lijie ir latvei Skaidritei Smildzinai-Budovskai.
Taip pat bus pagerbtas ir amerikietis treneris Danielis Lowellas Petersonas.
Legendinis NBA krepšininkas R.Milleris su JAV rinktine laimėjo olimpinius ir pasaulio čempionato aukso medalius, o stipriausioje pasaulio lygoje žaidė 18 sezonų, per kuriuos pataikė 2560 tritaškių ir pelnė daugiau nei 25 tūkst. taškų.
P.Stojakovičius laimėjo auksą pasaulio čempionate 2002 metais ir Europos pirmenybėse 2001-aisiais, kai buvo išrinktas ir naudingiausiu turnyro žaidėju. Jis iškovojo ir NBA čempiono žiedą 2011 metais su „Dallas Mavericks“.
K.Penney net 15 metų (1999-2014 m.) atstovavo Naujosios Zelandijos rinktinei, su kuria 2002 metais sensacingai pateko į pasaulio čempionato pusfinalį. Snaiperis tame turnyre rinko net po 16,9 taško.
Savo laiku zelandas žaidė ir Kauno „Žalgiryje“ (2006-2007 m. sezone).
Ilgametis Eurolygos žaidėjas R.Sato per karjerą laimėjo Eurolygą Europos taurę, Ispanijos ir Italijos čempionatus. Jis žaidė ir CAF rinktinėje.
Latvė D.Smildzina-Budovska net tris kartus tapo pasaulio ir penkis sykius Europos čempione atstovaudama Sovietų Sąjungai.
Miao Lijie du kartus tapo Azijos čempione su Kinijos rinktine, žaidė keturiuose pasaulio čempionatuose.
D.Nakič-Bilič su Jugoslavijos rinktine laimėjo olimpinių žaidynių, pasaulio ir Europos čempionatų sidabro apdovanojimus.
D.Petersonas 1987 metais treniravo stipriausiu Europoje tapusį Milano „Olimpia“ klubą, iškovojo ir penkis Italijos čempionų titulus.
Į FIBA šlovės muziejų jau anksčiau buvo įtraukti ir keturi lietuviai: Arvydas Sabonis (2010 m.), Šarūnas Marčiulionis (2015 m.), Modestas Paulauskas (2020 m.) ir Jurgita Štreimikytė-Virbickienė (2022 m.).