Prenumerata nuo 0,50 Eur/mėn! Paskutinės akcijos savaitės.

Abu Dabyje – sunki JAV žvaigždyno pergalė prieš kovingą Australiją

Pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo JAV rinktinė, kuri Abu Dabyje 98:92 (32:21, 21:16, 23:24, 22:31) įveikė Australijos krepšininkus.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Didžiąją laiko dalį JAV kontroliavo rungtynes ir likus 8 minutėms iki mačo pabaigos turėjo 18 taškų pranašumą (83:65), tačiau australai nepasidavė: spurtavo 15:3 ir po Dysono Danielso dvitaškio priartėjo iki 6 taškų (80:86).

Visgi labai svarbų žodį tarė Tyrese'as Haliburtonas, kuris susmeigė du tritaškius ir likus 2 minutėms nutolivo JAV 92:80.

Australai dar bandė sugrįžti ir likus 9 sekundėms sumažino skirtumą iki 4 taškų (90:94), tačiau tai buvo viskas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Anthony Davisas, kuris surinko 17 taškų ir atkovojo 14 kamuolių.

JAV rinktinė olimpiadoje C grupėje susitiks su Serbija, Pietų Sudanu ir Puerto Riku.

Tuo metu australai A grupėje varžysis su Graikija, Kanada ir Ispanija.

JAV: Anthony Davisas 17 (14 atk. kam.), Devinas Bookeris 16, Anthony Edwardsas 14, LeBronas Jamesas, Joelis Embiidas (5 atk. kam.) ir Bamas Adebayo po 10.

Australija: Jockas Landale'as 20 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Joshas Giddey 17 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Dysonas Danielsas 14, Jackas McVeighas 9.

„Playtime 2024“ – kompiuteriniai žaidimai ir turnyrai, virtualios pramogos ir „OG Version“ koncertas
Patirti pelkes miesto širdyje: Vilniaus „Akropolyje“ lankytojai kviečiami į interaktyvų labirintą