2023 07 16

Fantastiškas egiptiečių išsigelbėjimas: laimėjo panaikinusios 32 taškų skirtumą

Tai buvo tik antrosios pasaulio U19 čempionato D grupės rungtynės, tačiau Egipto krepšininkės džiūgavo taip, tarsi būtų laimėjusios finalą. To priežastis – egiptietės laimėjo, panaikinusios net 32 taškų deficitą.
Egipto U19 merginų rinktinė
Egipto U19 merginų rinktinė / FIBA nuotr.

Ispanijoje vykstančių pirmenybių akistatą su bendraamžėmis iš Kinijos Egipto merginos pradėjo smarkiai buksuodamos ir jau antrajame kėlinyje atsilikinėjo 12:44.

Vis dėlto afrikietės fantastiškai atsitiesė ir laimėjo 60:56 (5:27, 15:17, 20:8, 20:4).

Iki didžiosios pertraukos egiptietės „atkando“ šešis taškus, trečią kėlinį laimėjo 20:8, tad ketvirtajame beliko panaikinti dar dvylikos taškų skirtumą.

Kinės taip patyrė antrą pralaimėjimą čempionate (0-2), egiptietės įsirašė pirmą pergalę (1-1).