Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

M.Grigonis įvertino Lietuvos startą Puerto Rike: „Nieko labai gero, nieko labai blogo“

Banguotą žaidimą olimpinės atrankos Puerto Rike starte demonstravusi Lietuva galiausiai 96:84 pranoko Meksiką, o naudingiausiu žaidėju tapo karjeros mačą rinktinėje sužaidęs Marius Grigonis.

„Geriausio krepšinio mes nežaidėme, bet reikia laimėti. Toks yra turnyras. Nieko labai gero, nieko labai blogo“, – po pergalės prieš Meksiką sakė Marius Grigonis.

30-metis kaunietis pergalingame susitikime per beveik 21 minutę įmetė 21 tašką (4/6 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), perėmė 2 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

21 per pirmuosius tris kėlinius pelnytas taškas – M.Grigonio karjeros rinktinėje rekordas. Gynėjas pagerino 2019-aisiais metais užfiksuotą rezultatą, kai Australijos komandai atseikėjo 19 taškų.

Lietuvos komandai San Chuane vykusiame pirmajame atrankos mūšyje labai reikėjo gero Atėnų „Panathinaikos“ klubui priklausančio krepšininko žaidimo.

Rungtynes Kazio Maksvyčio auklėtiniai pradėjo leisdami Meksikai pelnyti 9 taškus be atsako, o po dviejų ketvirčių pirmavo rezultatu 49:44.

„Toks yra krepšinis, – apie slogią pirmą susitikimo dalį sakė M.Grigonis. – Mes turėjome 4-5 treniruotes, o visi suvažiavo iš įvairių sistemų. Nieko, reikia nepasimesti, manau, kad ir nepasimetėme. Reagavome labai ramiai. Meksika nėra stipri komanda, bet ir mes patys žaidėme nekažką. Svarbiausia yra pergalė.“

Puikų trečią ketvirtį sužaidę lietuviai šovė į priekį ir 35-ąją susitikimo minutę pirmavo 93:68, bet per likusį laiką leido Centrinės Amerikos atstovams sumažinti persvarą iki 96:84.

„Blogai susigynėme, o kodėl taip buvo, tai nežinau. Jei žinočiau, blogai nesiginčiau. Stengsimės geriau žaisti kitose rungtynėse, – sakė M.Grigonis. – Antroje susitikimo dalyje įmetėme daugiau metimų, suveikė gynyba. Mes kažkiek pakeitėme gynybą. Prieš tokias komandas reikia į kontaktą eiti agresyviai. Visų forma dar tokia, nežinau, ginamės ant ištiestų kojų. Žiūrėsime, kaip seksis toliau.“

LTU Basketball nuotr./Olimpinis krepšinio atrankos turnyras Lietuvos komandai prasidėjo pergale prieš Meksiką. Domantas Sabonis

Didžiausia komandos žvaigždė Domantas Sabonis rungtynėse su Meksika per beveik 26 minutes įmetė 12 taškų (6/9 dvit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 5 kartus ir surinko 16 efektyvumo balų.

Nors aukštaūgis atliko dvigubą dublį, tačiau Sabo demonstruojamas žaidimas nepriminė tos krepšininko versijos, kurią sirgaliai išvydo draugiškose rungtynėse su Slovėnija. Šįkart didžiąją dalį taškų „Sacramento Kings“ vedlys rinko žaisdamas nugara į krepšį bei po atkovotų kamuolių puolime, mažiau kūrė progas komandos draugams bei neišdalino tiek perdavimų „iš rankų į rankas“.

„Tokios buvo rungtynės, o Domas yra Domas, – komentavo M.Grigonis. – Kitose rungtynėse bus kitaip. Nieko neplanavome kitko, Meksika irgi kažko nepadarė.“

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius