Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

Netikėta: brazilus dramatiškai parklupdęs Kamerūnas pratęsė kovą dėl olimpiados

Labai svarbią pergalę olimpinėje atrankoje iškovojo Kamerūno (1-1) rinktinė, kuri Rygoje 77:74 (29:27, 27:12, 12:16, 9:19) palaužė Brazilijos krepšininkus bei pačiupo bilietą į pusfinalį.
Kamerūno rinktinė
Kamerūno rinktinė / FIBA nuotr.

Tiesa, Brazilija taip pat žengė į pusfinalį ir B grupėje užėmė pirmąją vietą. Tokia mačo baigtis reiškė Juodkalnijos eliminavimą iš tolesnių kovų.

Brazilija pusfinalyje susitiks su Filipinais, Kamerūnas kausis su Latvija.

Likus minutei iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus (74:74), tačiau netrukus Jeremiah Hillas tolimu šūviu išvedė Kamerūną į priekį (77:74), Vitoras Benite prametė tritaškį ir kamerūniečiai triumfavo.

Kamerūnas: Jeremiah Hillas 22 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Brice'as Bidiasas 15, Williamsas Narace'as 9.

Brazilija: Leo Meindlas 19, Lucas Diasas 16 (9 atk. kam.), Bruno Caboclo 10.

Tuo metu bilietą į pusfinalį iškovojo Libano rinktinė (1-1), kuri Valensijoje 74:70 (19:13, 16:11, 9:21, 30:25) įveikė Angolos krepšininkus (0-2).

Šiame mače sprendėsi, kas grupėje užims antrąją vietą ir nugalėtojais tapo Libanas. Angolai turnyras baigėsi, o pirmąją vietą A grupėje užėmė Ispanija.

Pusfinalyje Libanas susikaus su Bahamų krepšininkais, užėmusiais pirmąją vietą B grupėje.

Libanas: Omari Spellmanas 22 (13 atk. kam.), Karimas Zeinounas 15, Sergio El-Darwichas 14 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

Angola: Gersonas Goncalvesas 13, Bruno Fernando 12 (8 atk. kam.), Jilsonas Bango 11 (12 atk. kam.).

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius