Netikėtumas olimpinėje atrankoje: latvius parklupdė Filipinai

Netikėtai kluptelėjo Latvijos krepšinio rinktinė, olimpinės atrankos turnyrą žaidžianti savų žiūrovų akivaizdoje. Latviai rezultatu 80:89 (16:32, 22:22, 18:23, 24:12) nusileido Filipinams.

Filipiniečiai susitikimą pradėjo spurtu 8:0 ir jau po pirmojo kėlinio turėjo solidžią dviženklę persvarą – 32:16.

Iki pertraukos šeimininkams buvo pavykę priartėti tik iki devynių taškų (45:36).

Trečiajame kėlinyje Filiponų pranašumas buvo netgi pasiekęs 26 taškų ribą (74:48), kurio įveikti latviams per likusį laiką nepavyko.

Latviai šiose rungtynėse iš toli metė net 40 kartų, bet pataikė 10 (25 proc.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 26 taškus surinkęs Justinas Bownlee ir Kai Sotto, pelnęs 18 taškų.

Latviams Rodions Kurucs pelnė 18 taškų, Janis Strielnieks – 12, Davis Bertans ir Kristers Zoriks – po 10.

Tai A grupė kovos, kuriose taip pat varžosi Sakartvelo rinktinė. Primename, kad pirmajame mače latviai kartvelus sutriuškino 83:55.

B grupėje varžosi Brazilija, Juodkalnija ir Kamerūnas.

Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi
„Teleloto“ naujienos ne tik tarp vedėjų: nuo šiol laimės visi studijos žaidėjai
30 metų su ypatingais vaikais dirbanti mokytoja Irutė: neįsivaizduoju, kaip galime skirstyti vaikus