Olimpiniame krepšinio turnyre – grupių varžybų finišas ir paaiškėjusios ketvirtfinalio poros

Šeštadienio vėlų vakarą Lilyje rungtynėmis tarp Serbijos ir Pietų Sudano pasibaigė Paryžiaus olimpinių žaidynių krepšinio turnyro grupių etapas. Po jo paaiškėjo ketvirtfinalio poros.

Serbija laimėjo 96:85 ir įsirašė antrąją pergalę bei B grupėje užėmė antrąją vietą, nusileidę amerikiečiams.

Afrikos rinktinei su šiuo pralaimėjimu turnyras Prancūzijoje baigėsi.

Serbija net kelis kartus bandė atitrūkti, tačiau debiutantai iš Pietų Sudano kas kartą rodė charakterį ir sugebėdavo sugrįžti.

Visgi mačo pabaigoje serbai buvo stipresni.

Serbus į priekį tempė NBA tandemas. Bogdanas Bogdanovičius pelnė 30 taškų, Nikola Jokičius pridėjo 22 taškus ir 13 atkovotų kamuolių.

Pralaimėjusiems Carlikas Jonesas ir Marialas Shayokas sumetė po 17 taškų.

Šis afrikiečių pralaimėjimas kelią į ketvirtfinalį atvėrė graikams.

Serbijos ketvirtfinalyje laukia australų iššūkis.

Ketvirtfinalio poros:

• JAV – Brazilija;
  • Vokietija – Graikija;
  • Kanada – Prancūzija;
  • Serbija – Australija.

Visi keturi ketvirtfinalio susitikimai įvyks antradienį. Pusfinalis numatytas ketvirtadienį, finalas – šeštadienį.