2021 12 16

Pergalės fone – arti trigubo dublio buvęs Ąžuolas Tubelis

Ažuolas Tubelis solidžiu žaidimu prisidėjo prie „Arizona Wildcats“ (10-0) pergalės 101:76 NCAA čempionate prieš „Northern Colorado Bears“ ekipą (6-6).
Ąžuolas Tubelis
Ąžuolas Tubelis / „Scanpix“ nuotr.

Ą.Tubelis per 29 minutes pelnė 16 taškų (5/6 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko net 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, suklydo 4 kartus ir kartą prasižengė.

„Tiesiog bandau surasti savo komandos draugus kuo geriau, bandau surasti jiems laisvus metimus“, – apie rezultatyvių perdavimų gausą sakė lietuvis.

Buvęs „Žalgirio“ žaidėjas Kerras Kriisa taip pat sužaidė puikiai – 17 taškų ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Nežaidėme gerai gynyboje, – sakė nugalėtojų treneris Tommy Lloydas. – Mūsų vaikinai puikiai žaidė, nepanikavo, laikėsi kartu.“

Rungtynes „Wildcats“ nulaužė spurtu 21:2 ir pratęsė sezono starto pergalių seriją iki 10-ties – tai geriausia pradžia nuo 2014-15 metų sezono.

„Wildcats“: C.Koloko 19, K.Kriisa 17, Ą.Tubelis 16 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), D.Terry 12, B.Mathurinas 11.

„Bears“: D.Kountzas 33, M.Johnsonas 18, D.Kuxhausenas 15.