2023 08 25

Skambi paraiška: Kanada be pasigailėjimo nupylė Prancūziją

FIBA pasaulio čempionato pirmoji diena buvo vaikinuota dviejų favoričių akistata Indonezijos sostinėje Džakartoje. H grupės mače Kanados rinktinė pateikė nemažą staigmeną ir be gailesčio į miltus sumalė olimpinė vicečempionę Prancūziją – 95:65 (14:18, 29:22, 25:8, 27:17).

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Shai Gilgeous-Alexanderis.

„Oklahoma City Thunder“ žvaigždė per 27 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 13 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Įpusėjus mačui kanadiečiai pirmavo tik trimis taškais, tačiau po pertraukos nušlavė europiečius.

H grupėje taip pat rungtyniauja Libano ir Latvijos rinktinės. Jų tarpusavio mačą nesunkiai 109:70 laimėjo latviai.

Kanada: Shai'us Gilgeousas-Alexanderis 27 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Kelly Olynykas 18, Dillonas Brooksas ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris – po 12.

Prancūzija: Evanas Fournier 21, Nando De Colo ir Mathiasas Lessortas – po 12, Rudy Gobertas 8.