Su vėjeliu: JAV žvaigždynas nušlavė Serbiją

Triuškinančią pergalę besiruošiant Paryžiaus olimpinėms žaidynėms iškovojo JAV rinktinė, kuri Abu Dabyje 105:79 (28:28, 31:17, 24:13, 22:21) įveikė Serbijos krepšininkus.
Anthony Edwardsas
Anthony Edwardsas / USA Basketball

Nors pirmasis kėlinys klostėsi lygiai (28:28), mačą amerikiečiai laužti pradėjo antrajame, kuomet spurtavo 31:17 ir susikrovė 14 taškų pranašumą (59:45).

Po pertraukos amerikiečiai toliau dominavo, o ketvirtajame kėlinyje persvara pasiekė 31 tašką (97:66).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Stephenas Curry, kuris surinko 24 taškus, pataikydamas 6 tritaškius iš 9. Bamas Adebayo pridėjo 17 taškų. Anthony Edwardsas įmetė 16.

Amerikiečiai olimpiadoje pateko į C grupę, kur kausis su Pietų Sudanu, Puerto Riku ir Serbija.

Šiame mače serbai vertėsi be Bogdano Bogdanovičiaus, kuris gydosi smulkią traumą.

Serbija: Nikola Jokičius 16 (11 atk. kam.), Aleksa Avramovičius 14, Filipas Petruševas 11, Ognjenas Dobričius 10.

JAV: Stephenas Curry 24 (6/9 trit.), Bamas Adebayo 17 (8 atk. kam.), Anthony Edwardsas 16, LeBronas Jamesas 11, Jrue Holiday 8.