Prenumerata nuo 0,50 Eur/mėn! Paskutinės akcijos savaitės.

Teks naktinėti: paaiškėjo Lietuvos rinktinės varžovas ir atrankos finalo laikas

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė kelialapio į Paryžiaus olimpines žaidynes sieks akistatoje su atrankos turnyro šeimininke Puerto Riko komanda. Finalo rungtynių laikas – iš sekmadienio į pirmadienį 1 valandą nakties.

Pirmadienis | Olimpinė atranka | Puerto Rikas – Lietuva | 1:00 | San Chuanas

Slogiomis pergalėmis grupių etape prieš Meksiką ir Dramblio Kaulo Kranto komandas pasižymėjusi Lietuvos rinktinė pusfinalyje 88:64 sutriuškino Italijos krepšininkus, o San Chuane vyksiančios atrankos finale Kazio Maksvyčio auklėtinių lauks šeimininkų Puerto Riko žaidėjų egzaminas.

Triukšmingai „El Coliseo de Puerto Rico José Miguel Agrelot“ arenoje susirinkusių sirgalių palaikoma Nelsono Colono vadovaujama komanda 98:78 nepasigailėjo Meksikos.

Meksikiečiai varžovams nervus tampė pirmajame kėlinyje (25:20), tačiau antrąjį ketvirtį užsikūrusi Puerto Riko rinktinė laimėjo 27:14, o galutinai į priekį nurūko po ilgosios pertraukos.

Pusfinalyje puertorikiečiai metė net 37 tritaškius, realizavo – 13 (35,1 proc.).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Tremontas Watersas, per mažiau nei 22 minutes pelnęs 24 taškus (4/6 trit.), Eurolygos žvaigždės Markuso Howardo brolis Jordanas pridėjo 20 taškų (4/7 trit.), o didžiausios Puerto Riko krepšinio žvaigždės Jose Alvarado sąskaitoje – 12 taškų (1/6 trit.).

Meksikos komandoje išsiskyrė 23 taškus įmetęs, 13 kamuolių atkovojęs ir 31 efektyvumo balą surinkęs Fabianas Jaimesas.

FIBA nuotr./Jose Alvarado

Lietuvos rinktinė į olimpines žaidynes siekia patekti pirmą kartą nuo 2016-ųjų metų, kuomet turnyras vyko Rio mieste Brazilijoje, tuo metu Puerto Riko komanda olimpinėse žaidynėse pastarąjį žaidė 2004-aisiais metais Atėnuose, kuriuose grupių etape sensacingai įveikė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) komandą, o galutinėje rikiuotėje užėmė 6-ąją vietą.

„Playtime 2024“ – kompiuteriniai žaidimai ir turnyrai, virtualios pramogos ir „OG Version“ koncertas
Patirti pelkes miesto širdyje: Vilniaus „Akropolyje“ lankytojai kviečiami į interaktyvų labirintą