2022 06 24

Vienus pervažiavo, kitus nužudė paskutiniu metimu: 3x3 rinktinė – ketvirtfinalyje

Lietuvos 3 prieš 3 krepšinio rinktinė sėkmingai tęsia kovas pasaulio čempionate.
Marijus Užupis ir Ignas Vaitkus
Marijus Užupis ir Ignas Vaitkus / nuotr. FIBA

B grupės trečiosiose rungtynėse penktadienį lietuviai net 22:3 nušlavė Taivaną.

Ignas Vaitkus surinko 11 taškų šiose rungtynėse, Darius Tarvydas pridėjo 6, Marijus Užupis – 3, Gintautas Matulis – 2.

Paskutinės grupių etapo rungtynės su Vokietija tapo tikra drama, nors Lietuvai svarbiausia buvo nepralaimėti triuškinančiai. Rezultatas buvo lygus 19:19, kai mūsų šalies rinktinė paprašė minutės pertraukėlės, o po jos M.Užupis įkrėtė tritaškį ir laimėjo susitikimą 21:19.

Priminsime, kad čempionato atidarymo rungtynėse Lietuvos rinktinė nugalėjo Čilę (22:15), antrajame susitikime nukovė Mongoliją (21:15).

Pirmoje vietoje finišavę lietuviai keliaus tiesiai į ketvirtfinalį, antras ir trečias vietas užėmusios komandos žais aštuntfinalyje.

Lietuvių varžovai bus JAV arba Naujosios Zelandijos krepšininkai.