2021 12 09

Žibėjęs Ą.Tubelis ir toliau nepralaimi NCAA lygoje

Lietuvos krepšinio talentas Ąžuolas Tubelis surengė dar vieną solidų pasirodymą NCAA lygoje, o jo atstovaujama Arizonos universiteto „Wildcats“ (8-0) komanda pratęsė tobulą sezono startą.
Ąžuolas Tubelis
Ąžuolas Tubelis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šį kartą „Laukinės katės“ be gailesčio 94:65 (53:22, 41:43) sudraskė iki tol taip pat be pralaimėjimų žaidusius Vajomingo universiteto „Cowboys“ (8-1) studentus.

31 minutę žaidęs Ą.Tubelis prie pergalės prisidėjo 17 taškų (7/9 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), 8 atkovotais kamuolius, vienu rezultatyviu perdavimu ir vienu bloku. Lietuvis dar dusyk prasižengė ir kartą suklydo.

Rezultatyviau už Ą.Tubelį nugalėtojų gretose žaidė tik 24 taškus pelnęs Bennedictas Mathurinas. Buvęs žalgirietis estas Kerras Kriisa pridėjo 17 taškų.