„NY Times“: Elektrinių paspirtukų bumo iššūkiai – kaip juos sprendžia Niujorkas?

Koronaviruso pandemija pakeitė daugybę pažįstamų kasdienio miesto gyvenimo aspektų – nuo elgesio biure, mokyklose iki apsipirkimo įpročių ir būdų. Ji keičia ir tai, kaip žmonės juda po didžiausią Jungtinių Valstijų miestą.
Elektriniai paspirtukai ir dviračiai
Elektriniai paspirtukai ir dviračiai / „The New York Times“/Hiroko Masuike nuotr.

Elektra varomų transporto priemonių bumas atnešė greičiausiai ilgam liksiančių pokyčių ir naujų saugumo iššūkių didžiuliame ir perpildytame Niujorko gatvių tinkle.

Elektriniai paspirtukai zuja visur. Biuro darbuotojai jais nardo tarp Manheteno bokštų. Tėvai elektriniais dviračiais veža vaikus į mokyklą. Jaunimas elektrinėmis riedlentėmis, teoriškai draudžiamomis miesto gatvėse, švilpia po tolimiausius Niujorko kampelius.

Nors daugelis šių žmonių iš pradžių atsisakė kelionių metro ir autobusu vengdami užsikrėsti koronavirusu, kai kurie sako, kad jie ir toliau naudosis savo elektrinėmis transporto priemonėmis, net jei miestas išeina iš pandemijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
LEA kviečia seną katilą keisti nauju šilumos siurbliu. Pasinaudojus skiriamomis dotacijomis galima sutaupyti net iki 90 proc. šilumos siurblio kainos
Reklama
6 Juodkalnijos perlai – kurį kurortą rinksitės jūs?
Reklama
Geras regėjimas be akinių ir kontaktinių lęšių – tik 699 Eur abiems akims, operaciją atliekant Vilniaus klinikoje „Naujas regėjimas“
Reklama
Gyvenimas ant upės kranto – Nemuno vingyje iškilo 38 sklypų kvartalas „Druskininkų slėnis“