Danas Bubbas, anksčiau dirbęs pilotu, dabar yra Nevados universiteto Las Vegase profesorius.
Neseniai jis atskleidė, kad per daug daiktų į rankinį bagažą įsidėję žmonės skrydžio metu gali sukelti didelių problemų.
Jis „Travel + Leisure“ sakė: „Aš neperkraunu savo rankinio bagažo“.
Paskui D.Bubbas paaiškino: „Esu matęs daug keleivių, kurie į lėktuvą įsineša labai didelius ir sunkius rankinius bagažus ir nesėkmingai bando juos įkišti į viršutines dėtuves.
Tai ne tik atima daug laiko ir trukdo kitiems keleiviams patekti į savo vietas, bet ir labai pavojinga, jei tie krepšiai ant ko nors nukristų“.
Pigių skrydžių bendrovės dažnai ima mokestį už bagažo registravimą, todėl daugelis keleivių stengiasi visus savo daiktus įsinešti į lėktuvo saloną.
Kadangi tai daro visi, virš galvos esančiose spintelėse gali pritrūkti vietos.
Skrydžių palydovė Krisite Koerbel sakė, kad jai dažnai tenka aiškinti keleiviams, jog užsisakius lėktuvo bilietą negarantuojama, kad bus vietos spintelėse.
Užsisakius lėktuvo bilietą negarantuojama, kad bus vietos spintelėse.
Ji „New York Times“ aiškino: „Ekonominėje klasėje spintelės įrengiamos pagal eiliškumą. Vieta tiesiai virš jūsų sėdynės jums nepriklauso ir nepriimtina išimti svetimą krepšį, kad tilptų jūsų krepšys.
Krepšių stumdymas, siekiant maksimaliai padidinti erdvę, yra gerai, bet palikite sudėtingų galvosūkių sprendimą skrydžių palydovui“.
Jei vis dėlto sunkiai tvarkotės su savo krepšiu, neprašykite įgulos pagalbos juo kilnoti – nes jiems tai draudžiama.
Taip yra todėl, kad tai gali sužeisti, o susižeidę įgulos nariai negauna atlyginimo, jei negali dirbti.
Iš tikrųjų galite neteisingai sudėti bagažą į spinteles.
Kai kuriuose naujuose planuose keičiama viršutinių dėtuvių forma, todėl lagaminai turi būti dedami „kaip takai (tacos), o ne kaip blynai“.