Du mėnesiai Pietryčių Azijoje, arba kelionė, padėjusi pažinti save

2015 metų pabaigoje po Pietryčių Aziją du mėnesius keliavusi Laura Radavičiūtė neslėpė: jau prieš kelionę tikėjosi daug įspūdžių, tačiau tikrovė viršijo lūkesčius.
Kitokia vaikystė
Kitokia vaikystė / Lauros Radavičiūtės nuotr.

Nieko keisto, jog iš šios kelionės ji parsivežė daugybę fotokadrų. Geriausius jų autorė pristatė keliautojų konkursui „Kolumbas LT“ kelionių fotografijos nominacijai. Nors šie kadrai nebuvo pripažinti geriausiais, vis dėlto jie tokie, kuriais norisi dalintis.

Kviečiame susipažinti su L.Radavičiūtės kelionės akimirkomis. Apie nuotraukas pasakoja pati autorė:

„Visos šios nuotraukos įamžintos 2015 metų pabaigoje, kuomet 2 mėnesius keliavau su kuprine ir tikra drauge po Pietryčių Aziją. Nuotraukose vaizdai iš Vietnamo, Kambodžos, Mianmaro (Birmos), Malaizijos.

Ši kelionė buvo svarbi, nes joje daug išmokau apie save. Dviprasmiška, kad tam reikėjo nusigrūsti į Azijos kalnus ar giliausius miškus, bet tai padėjo suvokti, kas esu, kas man patinka ir ko noriu.

Prieš išsiruošiant į šią kelionę iš jos tikėtasi daug. Bet įspūdžiai viršijo lūkesčius. Tai buvo nepaprastas nuotykis, kurio metu supratau ne tik tai, kokie geri ir padėti visada norintys yra paprasti žmonės, koks gilus ir unikalus yra Azijos kultūrinis paveldas, kiek daug gali patirti keliaudamas atvira širdimi.

Ši kelionė buvo svarbi, nes joje daug išmokau apie save. Dviprasmiška, kad tam reikėjo nusigrūsti į Azijos kalnus ar giliausius miškus, bet tai padėjo suvokti, kas esu, kas man patinka ir ko noriu.

Miegojimas ant grindų pas žmones, kuriuos mačiau turbūt pirmą ir paskutinį kartą gyvenime, praleisti vakarai policijos areštinėse, pavogti batai ir nesuskaičiuojama galybė kitų nuotykių atvedė į dar didesnį norą tokioms tikroms kelionėms, kuriose esi ne turistas, bet keliautojas, norintis ne tik pamatyti, pažinti kultūrą bet svarbiausia – ją suprasti klausiant ir klausantis. Tai buvo kelionė į save, padėjusi padaryti nemažai išvadų, bet kartu sukėlusi ir dar daugiau klausimų“, – savo patirtį apibūdina keliautoja, geriausius kadrus pristačiusi konkurso komisijai.

„Miesto istorijos“: tradicija, praeitis ir šiuolaikinės betonų džiunglės vienoje malajaus ryto istorijoje (Malaizija, Kuala Lumpūras)

Lauros Radavičiūtės nuotr./Miesto istorijos
Lauros Radavičiūtės nuotr./Miesto istorijos

„Ryto ritualai“: stingdanti Inle ežero drėgmė, ištreniruota koja, pasiruošusi rytiniam irklavimo maratonui, ir kasdienis pagalbininkas – tinklas. Taip kiekvieną dieną, nuo 5 val. ryto (Mianmaras, Inle ežeras)

Lauros Radavičiūtės nuotr./Ryto ritualai
Lauros Radavičiūtės nuotr./Ryto ritualai

„Susikaupimas“: ramybės akimirkos žavumas (Mianmaras, Mandalay)

Lauros Radavičiūtės nuotr./Susikaupimas
Lauros Radavičiūtės nuotr./Susikaupimas

„Vienuolyno tvarka“: harmoninga vienuolių pusryčių rikiuotė (Mianmaras, Mandalay)

Lauros Radavičiūtės nuotr./Vienuolyno_tvarka
Lauros Radavičiūtės nuotr./Vienuolyno tvarka

„Prieš audrą“: puodų pardavėjas skuba namo prieš audrą (Kambodža, Siemreabas)

Lauros Radavičiūtės nuotr./PrieÅ_audrÄ…
Lauros Radavičiūtės nuotr./Prieš audrą

„Draugystė“: pati tikriausia draugystė, kai viskas, ką gali pasiūlyti, yra šypsena (ir gėrimas) (Kambodža, Battambang)

Lauros Radavičiūtės nuotr./Draugystė
Lauros Radavičiūtės nuotr./Draugystė

Ši istorija yra metų keliautojų konkurso „Kolumbas LT 2016“ dalyvė. Daugiau apie konkursą galite sužinoti čia. Jis organizuojamas kasmet.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai