2019 m. sertifikuoti Kultūros keliai:
Europos išlaisvinimo kelias – liberationroute.com
Kultūros kelias, jungiantis Europos regionus, kurie buvo vieni pagrindinių paskutiniuose II-ojo pasaulinio karo etapuose. Maršrutas kerta pietų Angliją, per kanalą į Normandiją ir šiaurinę Prancūziją, per Belgiją, Nyderlandus ir Šiaurės Vokietiją iki Berlyno. Šiuo metu šio kelio tinkle dalyvauja 9 šalys: Belgija, Čekija, Prancūzija, Vokietija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Jungtinė Karalystė, Italija ir Portugalija. Tinklas taip pat bendradarbiauja su partneriais Kanadoje ir Jungtinėse Valstijose.
Europos pramoninio paveldo kelias – www.erih.net
Jis atskleidžia Europos industrializacijos aspektą. Daugiau nei 1800 lankytinų vietų 47 šalyse, daugiau nei 100 prisišvartavimo vietų vandens transportui, 18 regioninių maršrutų ir 16 teminių maršrutų, kviečia lankytojus atrasti įvairias temas ir istorijas, kurios kartu sudaro Europos pramoninį paveldą. Šiuo metu kelio tinklą sudaro 24 šalys: Austrija, Belgija, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Didžioji Britanija, Graikija, Vengrija, Italija, Airija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Serbija , Ispanija, Švedija, Šveicarija ir Turkija.
Geležinės uždangos kelias – www.eurovelo13.com
Dviračių maršrutas, kuris tęsiasi nuo Barenco jūros iki Juodosios jūros pakrantės, apimantis daugiau nei 10 400 kilometrų 20 šalių, tiek ES (14), tiek ne ES (6) valstybėse. Šiuo keliu siekiama paminėti politinį Europos susiskaldymą Vakaruose ir Rytuose iki 1989 m. Taip pat šis kelias skatina kolektyvinę atmintį, dviračių turizmą, kultūros ir paveldo turizmą bei tvarų vystymąsi. Šiuo metu kelią sudaro 12 šalių: Austrija, Belgija, Kroatija, Čekija, Vokietija, Graikija, Vengrija, Lietuva, Norvegija, Serbija, Slovakija ir Turkija.
Europos reformatų keliai – reformationroutes.eu
Jie reprezentuoja Reformaciją kaip Europos judėjimo procesą. Nuo projekto pradžios siekiama sukurti Europos Reformacijos kultūros kelią, nustatant, atrenkant ir sujungiant jau esamas su Reformacija susijusias kultūros paveldo vietas, objektus ir nematerialųjį palikimą aplink Vidurio Europą. Šiuo metu Reformacijos kelią sudaro 7 šalys: Austrija, Čekija, Vokietija, Vengrija, Italija, Lenkija ir Slovėnija.
Le Corbusier: architektūrinių pasivaikščiojimų kelias – sites-le-corbusier.org
Juo siekiama stiprinti susidomėjimą architekto Le Corbusier darbais trijuose žemynuose ir šešiose šalyse. Žavėjimasis Le Corbusier kūriniais yra visuotinis, o jo įtaka vėlesniam pastato projektavimui ir miestų planavimui yra pripažinta architektų ir dizaino istorikų pasaulyje. Jis buvo tikras internacionalistas, dirbęs ir judėjęs laisvai, be sienų. Šiuo metu kelio tinklą sudaro 6 šalys: Belgija, Prancūzija, Vokietija, Šveicarija, Argentina ir Japonija.