Balandžio 8 d. duomenimis, pasaulyje maždaug 2,6 mlrd. žmonių (trečdalis visos populiacijos) gyvena griežtesnio ar laisvesnio karantino sąlygomis. Pasaulio ekonomikos forumas tai pavadino didžiausiu kada nors buvusiu psichologiniu eksperimentu.
Šiuo metu neįprastai tylu vietose, kurios anksčiau buvo pilnutėlės. Transporto mazgus, tokius kaip Niujorko Centrinė stotis ar Stambulo Eminonu kelto prieplauka, dabar aplanko vos vienas kitas žmogus.
Lankytojų nesulaukia ir turistų numylėtos vietos bei promenados. Malecan pakrantė Kubos sostinėje Havanoje ar Damasko vartų įėjimas į Jeruzalę dabar neįprastai tušti.
Turistų nebėra ir paprastai sausakimšoje Senamiesčio aikštėje Čekijos sostinėje Prahoje, kur lankytojai plūsdavo pažiūrėti į senovinį astronominį laikrodį. Dabar visiems keliautojams nurodyta likti namuose, o šalys užsidarė savo sienas.
Šiame amžiuje aikštės buvo tapusios tapo revoliucijų centrais – tūkstančiai žmonių kovojo už savo įsitikinimus Kairo Tahriro ir Kijevo Maidano aikštėse. Dabar jos tuštutėlės.
Pasaulyje patvirtinta daugiau nei 1,6 mln. koronaviruso užkrato atvejų, yra mirę daugiau nei 97 tūkst. žmonių.