Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Kaip trumpoms atostogoms išsirinkti geriausią viešbutį?

Poilsiautojai žino – netinkamai pasirinkta nakvynės vieta gali sugadinti net ir idealiausias atostogas. Tad į ką derėtų atsižvelgti renkantis viešbutį?
Nuotraukose „Med Blue Kremasti“ viešbutis atrodo ideali vieta šeimos atostogoms
„Med Blue Kremasti“ viešbutis Rodo saloje. / Kelionių organizatoriaus „Novaturas“ nuotr.

Viešbučių rezervavimo sistemos „Travel On Spot“ ekspertai pateikia rekomendacijas, padėsiančias išsirinkti labiausiai poreikius atitinkančias vietas trumpoms atostogoms.

Svarbiausia – viešbučio vieta

„Travel On Spot“ platformos vadovas Mantas Švažas pastebi, jog besirenkant viešbutį galioja tos pačios taisyklės, kokiomis remiamės ieškodami būsto:

Pirmiausia derėtų atsižvelgti į tai, ar iki viešbučiu yra patogus susisiekimas.

„Tiek nekilnojamojo turto, tiek ir viešbučių rinkose vyrauja nuomonė, jog trys svarbiausi aspektai yra vieta, vieta ir vieta.

Todėl nieko keisto, jog pagrindiniai kriterijai renkantis viešbutį turėtų būti susiję su jo lokacija.“

Pirmiausia derėtų atsižvelgti į tai, ar iki viešbučiu yra patogus susisiekimas.

„Kelionė iš oro uosto ar traukinių stoties kartais gali kainuoti brangiau nei nakvynė viešbutyje, todėl svarbu žinoti, ar netoli yra viešojo transporto linijų, su kuriomis galima būtų patogiai pasiekti tiek oro uostą, tiek norimas aplankyti miesto vietas“, – teigė M.Švažas.

Pasirūpinkite savo saugumu

Antras aspektas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis viešbutį, yra saugumas. Dažnai pigesni viešbučiai būna toliau nuo miesto centro, kuriuose tamsiuoju paros metu gali būti nejauku ir nelabai saugu vaikščioti.

Gyvenimas tokiuose rajonuose gali sugadinti visą atostogų nuotaiką, dėl to verta prieš užsisakant viešbutį pasidomėti ir apie jį supančias apylinkes.

Apžvelgti viešbučio kaimynystę verta ir norint surasti labiausiai savo lūkesčius atitinkantį rajoną. Kadangi kiekvienas keliaujame skirtingais tikslais, todėl ieškome vietos, kurioje gyvendami surastume daugiau su mūsų poreikiais susijusių veiklų.

Pavyzdžiui, keliautojai, ieškantys pramogų bei pasilinksminimo galimybių, apsistoti labiau norės apylinkėse, kuriose viso to galima rasti daugiausia.

Ir atvirkščiai – verslo reikalais keliaujantys asmenys veikiau ieškos vietos, kur po užimtos dienos galėtų ramiai pailsėti.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Viešbutis Elmau pilyje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Viešbučio kambarys.

Kaip sužinoti viešbučio kokybę?

Vietos, kurioje norite apsistoti, kokybę gali padėti išsiaiškinti žinomas vardas. Tarptautiniams tinklams priklausantys viešbučiai dažniausiai išlaiko tam tinklui būdingo standarto kartelę.

Sužinoti apie viešbučio kokybę gali padėti ir ten jau kartą apsistojusiųjų atsiliepimai. Nors didžioji dauguma tokių atsiliepimų būna subjektyvūs, pasikartojantys atsiliepimai gali padėti pajusti bendras vyraujančias tendencijas, ko galima tikėtis apsistojus vienoje ar kitoje vietoje.

Prieš užsisakant viešbutį, taip pat verta patikrinti ir aplinkui esančių konkurentų siūlomas kainas.

Visada verta atkreipti dėmesį ir į komentarų kiekį – kuo jų yra daugiau, tuo informacija bus patikimesnė.

Prieš užsisakant viešbutį, taip pat verta patikrinti ir aplinkui esančių konkurentų siūlomas kainas.

Paprastai, dėl konkurencijos, šalia esantys panašios kokybės viešbučiai išlaiko mažai besiskiriančias kainas, tad jų palyginimas gali padėti susidaryti nuomonę apie jų kokybę.

Suradę viešbutį žemesne kaina, pirma pasidomėkite, kodėl ta kaina yra žemesnė. Ar tai dėl daromų nuolaidų, ar dėl to, jog tą vietą turistai dažniausiai bando aplenkti?

Būkite atidūs ir kilus įtarimams, jog viešbutis gali būti nekokybiškas, pasistenkite tuos įtarimus išsklaidyti, o jei tai nepavyksta – galbūt ne be priežasties?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Netikėtai didelis gyventojų susidomėjimas naujomis, efektyviomis šildymo priemonėmis ir dotacijomis
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?