Bazės likimas analogiškas kaip ir 1-ojo bataliono Vepriuose, tik ji mažiau suniokota, kai kuriuose pastatuose netgi yra elektros energija. Viename iš raketų saugojimo angarų įrengti sandėliai. Angaras sutvarkytas, sienos apskardintos, įrengta signalizacija.
Klubui „Miško broliai“ šiuo metu priklauso per 50 narių, kuriems vadovauja jau dvylika metų Airijoje gyvenantis ukmergiškis Artūras Grigucevičius.
Gyvenamajame sektoriuje esančiame ryšininkų bunkeryje įsikūręs klubas „Miško broliai“. Klubui „Miško broliai“ šiuo metu priklauso per 50 narių, kuriems vadovauja jau dvylika metų Airijoje gyvenantis ukmergiškis Artūras Grigucevičius. 40-metis vyras seniai domisi Lietuvos istorija, ypač partizaninio judėjimo laikotarpiu, jį žavi ginklai, kareiviška amunicija, technika.
Iš pradžių bendraminčiai burdavosi A.Grigucevičiaus namo, esančio Bugenių gatvėje, rūsyje, kuris laikui bėgant tapo per ankštas. Tuomet ir buvo sumanyta išeiti iš pogrindžio – įkurti klubą, ieškoti patalpų. Taip besidairant, besidomint akys nukrypo į Kopūstėlius. Geresnės vietos istorijos liudytojams, save vadinantiems liaudies gynėjais, ir būti negalėjo. Suradę pastatų šeimininką ir gavę jo sutikimą, klubo nariai ėmėsi darbų.
Būstinėje yra ir nedidelis muziejus, kuriame sukaupti partizanų daiktai, ginklai. Beje, klubo nariai turi vilkėti uniformas, įsigyti ginkluotę. Visi turimi ginklai – deaktyvuoti Lietuvos ginklų fonde, todėl jie netinkami naudoti. Juos, kaip ir karines uniformas, kitus daiktus „Miško broliai“ įsigyja pagal skelbimus internete, spaudoje, per pažįstamus. Kai kuriuos drabužius tenka persiūti, kai kas turi uniformų, atsisiųstų net iš Vokietijos.