Apsilankęs Anglijoje J.Reindersas pastebėjo, kad kelių tipų šeštojo ir septintojo dešimtmečių senoviniai automobiliai yra maždaug tokio pat dydžio kaip Stounhendžo akmenys. Šis atradimas įkvėpė J.Reindersą pastatyti Stounhendžą iš automobilių, kurie buvo surinkti iš netoliese esančių sąvartynų ir fermų, rašoma „Unusual Places“.
J.Reindersas savo projektą pavadino Karhendžu ir šiuolaikinį Stounhendžą paskyrė savo mirusiam tėvui, kuris itin mėgo senovinius automobilius.
Ankstyvuoju Karhendžo gyvavimo laikotarpiu Alajanso (Nebraskos valstija, JAV) gyventojai nebuvo labai patenkinti J.Reinderso „sąvartyno skulptūra“. Praėjus keleriems metams po to, kai buvo pastatytas Karhendžas, J.Reindersas savo skulptūrą perdažė pilka spalva, kad ji būtų panašesnė į originalųjį Stounhendžą. Kai Karhendžas įgavo išbaigtesnę išvaizdą, Alajanso gyventojai ėmė palankiau vertinti skulptūrą, ypač tada, kai suprato, kad ji į šią vietovę traukia turistus.
Ypatingo dėmesio Karhendžas sulaukė 2017 m., kai jis buvo visiško Saulės užtemimo trajektorijoje. Stebėti reto dangaus reiškinio į Karhendžą susirinko tūkstančiai žmonių, tarp jų ir Nebraskos valstijos gubernatorius.
Karhendže yra lankytojų centras ir papildomas automobilių skulptūrų laukas, vadinamas Automobilių meno rezervatu. Tarp jų – dinozauras, saulėgrąža ir žuvis, pagaminti iš išmestų automobilių dalių. Kaip ir originalusis Stounhendžas, vienas populiariausių momentų aplankyti Karendžą yra vasaros saulėgrįža.
Jei birželio pabaigoje važinėsite po Nebraskos valstiją, tikrai verta nuvykti į Karhendžą ir paminėti ilgiausią metų dieną.