Tačiau realybėje „Ryanggang“ viešbutis Pchenjane lankytojų yra apibūdinimas kaip pasenęs, šaltas ir panašus į karinę stovyklą, o ne prabangių atostogų vietą, rašo „The Telegraph“.
„Aukščiausios klasės“ save pristatančio viešbučio, kuris giriasi turintis biliardo kambarį, biblioteką ir besisukantį restoraną viršutiniame aukšte, įvertinimuose „TripAdviser“ svetainėje – labai ne kokie čia apsistojusių žmonių įspūdžiai.
„Betonas, šalto vandens dušai, akmens kietumo lovos ir vis dingstanti elektra – viso to galite tikėtis šiame sovietiniame retro viešbutyje, – rašė vienas lankytojas, gyvenantis Abu Dabyje. – Nė vienas šviesos jungiklis neveikė, ir kas buvo ta beprotiška enigma tarp lovų?“
Kitas lankytojas iš Nyderlandų „Ryanggang“ įvertino 2 žvaigždutėmis iš penkių. „Mano lova neturėjo čiužinio – tai buvo lenta su šiokiu tokiu paminkštinimu ant viršaus, – rašė jis. – Sovietinis stilius, tamsūs koridoriai“.
Iš Kinijos – Š.Korėjos sąjungininkės – atvykęs keliautojas rašė: „Nešvarus, šaltas ir baisus. Kalėjimai vakaruose yra patrauklesni. Labai siaubinga. Ir tiek daug smegenų plovimo. Tikrai nepatiko šis viešbutis.“
Aprašydamas viešbutyje duodamus pusryčius, kitas lankytojas rašė: „Mačiau, kaip vienas turistas buvo sudrausmintas dėl to, kad pasiėmė per daug kiaušinių. Kartą taip padarė padavėjas, ir dar kartą – prižiūrėtojas, kuris atėjo vien tam, kad jam pagrasintų pirštu“.
Visgi atsirado ir tokių, kurie kiek palankiau žiūrėjo į prabangiausią Š.Korėjos viešbutį. „Niekaip negali palyginti Šiaurės Korėjos su likusiu pasauliu, – rašė vienas londonietis. – Bet todėl ir vykstate čia, todėl mėgaukitės. Paprastai nėra jokio aptarnavimo, dušų, vandens ir elektros – bet kam tai rūpi, juk išvyksite iš čia po savaitės, jeigu gerai elgsitės.“
Nepaisant čiužinių, elektros ir vandens nebuvimo, viešbučio vidutinis įvertinimas – 2,5 žvaigždutės iš penkių. Dauguma lankytojų jį įvertino kaip vidutinį ar prastą, tačiau ne siaubingą. Nėra nė vieno įvertinimo „puikus“.