Jo pomėgis – sniego menas – neturi analogų pasaulyje. Pastaruosius dešimt metų S.Beckas kalnuose piešia didžiulius piešinius, dažnai primenančius fraktalus – sudėtingus geometrinius piešinius, kurių atskiri fragmentai yra panašūs ar identiški visumai ar kitiems fragmentams. Neįprastos ir piešimo „priemonės“ – didžiulius kūrinius vyras sukuria vaikščiodamas, t.y. iš sniego batų atspaudų.
„Sniego menininku“ prisistatantis britas yra profesionalus inžinierius, studijavęs Oksforde. Dirbęs „kabinetinį darbą“ galiausiai vyras suprato, jog tai nėra jo svajonė. Tuo metu jis galvojo apie kartografo profesiją. Tačiau 2004 metais likimas jo gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Kaip teigiama jo asmeninėje svetainėje Snowart.gallery.com, lygiai prieš dešimt metų gruodį slidinėdamas kalnuose ant užšalusio ežero jis pamatė mažą žvaigždę – pati gamta sukūrė unikalų piešinį. Nusprendęs jį papildyti S.Beckas buvo sužavėtas tuo, ką sukūrė – vaizdas iš keltuvo į ant ežero nupieštą žvaigždę jį įkvėpė kurti panašius piešinius. Po to, kai kalnuose pasnigo, jis sukūrė naują piešinį – dar sudėtingesnį. Taip gimė sniego menas.
Paklaustas, kodėl piešia geometriškai taisyklingus piešinius, S.Beckas sako, jog tai darė nuo vaikystės. Anot menininko, pirmieji jo piešiniai buvo įkvėpti Kocho snaigės, laikui bėgant jis stengėsi kurti vis sudėtingesnius kūrinius.
Brito piešiniai didžiuliai: užima maždaug 2,5–10 ha plotą. Kurdamas juos menininkas paprastai užtrunka iki 12 valandų ir nueina maždaug 20-30 kilometrų pėsčiomis per sniegą, avėdamas sniego batus. Su jais ir „piešia“ įspūdinguosius sniego paveikslus.
Menininkas juokauja, kad jo darbas yra ne vien kūryba, bet ir sportas bei mokslas – piešiniai reikalauja tikslaus apskaičiavimo bei fizinio pasirengimo. Sniego piešiniais išgarsėjęs visame pasaulyje britas šiemet išmėgino ir naują medžiagą – lapkritį Naujojoje Zelandijoje paplūdimyje sukūrė piešinį iš smėlio.