Ilgą laiką smalsuoliai tegalėjo įsivaizduoti, kaip atrodo tas privilegijuotiesiems skirtas kurortas. Tačiau dabar prabangus „Yellowstone Club“ atvėrė duris, rašo „Business Insider“.
Tiesa, jei norėtumėte tapti šio slidinėjimo kurorto nariais, nusiteikite didelėms išlaidoms: nekilnojamojo turto kainos prasideda nuo 2 mln. JAV dolerių ir kyla iki 25 mln. JAV dolerių. Nariai taip pat turi sumokėti 300 tūkst. dolerių pradinį mokestį. Metinis mokestis siekia 37 500 dolerių.
„Yellowstone Club“ kurortą 2001 m. įkūrė Timas Blixsethas ir tuometinė jo žmona Edra. Per savo gyvavimo metus jie matė visko, pvz., 2008 m. buvo priversti skelbti slidinėjimo kurorte veikiančio klubo bankrotą. O T.Blixsethas dėl to net pasėdėjo 15 mėnesių kalėjime.
2009 m. birželį „CrossHarbor Capital Partners“ bendraturtis Samas Byrne investavo 115 mln. dolerių į „Yellowstone Club“ atgimimą ir nuo to laiko ši vieta pradėjo naują gyvenimą. Tai, kad vieta stengiasi neatsilikti nuo savo turtingų klientų pageidavimų, rodo naujausi jos statiniai – „Rainbow Lodge“ su SPA, fitneso centru ir didžiuliu baseinu.
Žemiau esančios nuotraukos įrodo, jog žiemos malonumais mėgautis čia norėtų kiekvienas, tačiau ne visiems mirtingiesiems lemta tai patirti.
1. „Yellowstone Club“ yra įsikūręs ant Uolinių kalnų. Kurorto įkūrėjas T.Blixsethas pirmiausia stengėsi sukurti patogią atostogų vietą šeimoms – tad čia veikė ir tebeveikia slidinėjimo trasos, skirtos įvairaus amžiaus su gebėjmų slidininkams.
2. Norint būti „Yellowstone Club“ nariu, reikia turėti teritorijoje nuosavybės – nekilnojamojo turto, žemės.
3. Teritorijoje galima įsigyti įvairaus nekilnojamojo turto – nuo butų iki sodybų. Kai kurios jų primena dvarus.
4. Žinoma, kainos taip pat skiriasi – nuo 2,5 mln. dolerių už butą iki 25 mln. dolerių už didžiulį dvarą. Nors dauguma statinių kurorto teritorijoje yra panašūs vienas į kitą ir tradicinius slidinėjimo namus, pastaraisiais metais pradėti statyti ir kiek modernesni statiniai.
5. Namai gražūs ne tik iš išorės, bet ir viduje, kur į akis krenta daug prabangos detalių. The New York Times duomenimis, dauguma namų turi „slidinėjimo kambarius su privačiomis spintelėmis, taip pat šildomus įvažiavimus, poilsio kambarius 5 tūkst. dolerių vertės batų džiovintuvus“.
6. Vienas iš naujausių statinių teritorijoje yra „Rainbow Lodge“, kurioje – restoranas, SPA, sporto centras, taip pat varinis baseinas.
7. Nariai gali mėgautis privatumu ir saugumu. Teritorija saugoma apsaugos komandos, kuriai vadovauja buvęs Slaptosios tarnybos pareigūnas. Mėgaudamiesi žiemos sportu privataus kurorto nariai nesijaučia nuolat stebimi ir saugomi.
8. Kurorte yra 15 keltuvų ir daugiau nei 60 slidinėjimo trasų.
9. Paprastai sniego kurorte netrūksta. Tačiau, jei taip nutinka, klubo nariai gali naudotis netoliese esančio viešo slidinėjimo kurorto „Big Sky Resort“ paslaugomis.
10. Kurorte siūloma daugybė skirtingų užsiėmimų – tiek vaikams, tiek suaugusiems. Pradedant pramogomis, baigiant slidinėjimo pamokomis.
11. Kurorto nariai čia laukiami ne tik žiemą. Vasarą jie gali važinėtis kalnuose dviračiais, eiti į žygius ar kopti į uolas. The New York Times duomenimis, dauguma narių per metus čia praleidžia vidutiniškai 60 dienų.