Pora oro linijų bendrovę padavė į teismą dėl orą gadinusio šuns, kuris, jų teigimu, sugadino jų tolimą skrydį, nes trukdė savo užpakaline dalimi.
Gill ir Warrenas Pressai reikalauja grąžinti pinigus po to, kai jų 13 valandų trukmės skrydį iš Paryžiaus į Singapūrą esą trikdė skrendantis šuo.
Oro bendrovė „Singapore Airlines“ dabar bylinėjasi su Pressų pora, kuri tvirtina, kad šuo visą kelionę šalia jų aukščiausios ekonominės klasės sėdynių „šnypštė“ ir „gadino orą“.
Įsiutusi pora sako, kad jie buvo užregistruoti šalia keleivio, kuriam reikėjo emocinės paramos šuns – gyvūno, kuris nenustojo gadinti oro būdamas 30 000 pėdų aukštyje.
Gill „Stuff“ sakė: „Maniau, kad tai mano vyro telefonas, bet pažvelgėme žemyn ir supratome, kad tai buvo šuo. Pasakiau, kad aš nenoriu, kad jis šalia mūsų sėdėtų visą kelionę“.
Netrukus buvo pradėta aiškintis dėl jų vietų perkėlimo, tačiau pora turėjo sumažinti savo vietų skaičių, o to jie daryti nenorėjo.
Vietoj to jie tai ištvėrė ir dabar tvirtina, kad šuns oro gadinimas buvo nepakeliamas, o Warrenas kovojo dėl vietos kojoms.
Šuo, kuris, poros teigimu, patogiai įsitaisė praėjimo take, ėmė gausiai loti, o Gill iškeikė šeimininką dėl šuns laikymo.
Ji sakė, kad savininkas „ten negalėjo laikyti šuns, nes pro taką negalėjo pravažiuoti vežimėliai, todėl šuo turėjo eiti toliau, o tai reiškė, kad jo galva buvo po mano vyro kojomis“.
Po antrojo skundo skrydžio personalui pora buvo perkelta į ekonominės klasės priekį, kurį atlaisvino lėktuvo įgulos nariai.
Jie tai ištvėrė ir dabar tvirtina, kad šuns oro gadinimas buvo nepakeliamas.
Po kelių savaičių skundų Gill teigia, kad vienintelis dalykas, kurio jie sulaukė, buvo 95 svarų sterlingų (apie 111 eurų) vertės kelionės kuponas, kurio, pasak jų, nepakanka už patirtus nepatogumus.
„Singapore Airlines“ atstovas spaudai sakė: „Singapore Airlines“ stengiasi pranešti klientams, kurie gali sėdėti šalia šuns pagalbininko, prieš įlipdami į lėktuvą.
Nuoširdžiai atsiprašome, kad šiuo atveju to nepadarėme, ir kartu su oro uostų komandomis stengsimės užtikrinti, kad ateityje tokių klaidų nepasitaikytų.
„Singapore Airlines“ padės persodinti keleivius, sėdinčius šalia šuns vedlio, jei tik bus vietos“.