Pirmiausia, britams ir kitų šalių keliautojams nepatartina kelti kojos į Siriją. Palikti šią karo nuniokotą šalį ir jokiu būdu į ją nevykti savo piliečiams britų Užsienio reikalo ministerija pataria todėl, kad šalis negalėtų suteikti jokios konsultacinės pagalbos keliautojams, iškilus kokiai nors grėsmei.
Šalių, į kurias dairytis turistams nepatartina, sąraše be Sirijos išvardinta dar 17 valstybių. Tai – Afganistanas, Burundis, Centrinės Afrikos Respublika, Čadas, Kongo Demokratinė Respublika, Gvinėja, Irakas, Libija, Mauritanija, Nigeris, Palestina, Siera Leonė, Somalis, Somalilando regionas, Pietų Sudanas, Tunisas ir Jemenas.
Reaguodami į Egipte įvykusią lėktuvo katastrofą britai sudarė sąrašą ne tik pavojingiausių valstybių, bet ir tų, kurios nekelia saugumo dėl padėties vienose ar kitose jų regionuose. Tokių išskirta net 45. Taigi, pasak britų Užsienio ministerijos, nepatartina keliauti ir į tam tikras Alžyro, Angolos, Armėnijos, Azerbaidžano, Bangladešo, Burkina Faso, Birmos, Kambodžos, Kamerūno, Kolumbijos, Džibučio, Ekvadoro, Egipto, Eritrėjos, Etiopijos, Gruzijos, Haičio, Indijos ir Irano sritis.
Tarp šalių, kurių regionai kelia nerimą dėl turistų saugumo, minimas ir Izraelis, Dramblio Kaulo Krantas, Japonija, Jordanija, Kenija, Kosovas, Libanas, Madagaskaras, Malaizija, Malis, Nepalas, Nigerija, Pakistanas, Filipinai, Kongo Respublika, Saudo Arabija, Sudanas, Tadžikistanas, Tailandas, Turkija, Uganda, Ukraina, Venesuela ir Vakarų Sacharos teritorijos.
Valstybių, kurių vieni ir kiti regionai yra pavojingi, sąraše minima ir Rusija. Pabrėžtinos Čečėnijos teritorijos ir sritys netoli Rusijos sienos su Gruzija bei Azerbaidžanu.