Kokie viešbučiai neoficialiai vertinami 7 žvaigždutėmis?
- Jie kur kas prabangiau įrengti nei penkiomis žvaigždutėmis įvertinti viešbučiai.
- Šiuose viešbučiuose kiekvienas klientas aptarnaujamas individualiai. Suteikiamas asmeninis dėmesys, o dažnai kiekvienam apsistojusiajam net skiriamas asmeninis liokajus.
- Šiuose viešbučiuose – itin didelis skirtingų kambarių tipų pasirinkimas.
- Juose teikiamos privačios paslaugos. Nuo baseino iki nuolatinio liokajaus – viskuo galima mėgautis privačiai.
- Visi viešbučiai turi išskirtinumą, pavyzdžiui, yra įsikūrę aukščiausiame ar istorinio paveldo pastate, turi išskirtinį interjerą.
Taigi, kur tie viešbučiai įsikūrę ir kaip jie vadinasi?
„Burj Al Arab“ – Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
Vienas garsiausių ir prašmatniausių viešbučių visame pasaulyje. Tai – vienas aukščiausių viešbučių, įsikūręs įspūdingoje vietoje – ant dirbtinai sukurtos salos, pačiame jos centre. Karališkas kambarys nakčiai čia kainuoja apie 16000 eurų, kambaryje turėsite privatų kino teatrą, kelis liokajus, itin aukšto lygio aptarnavimą. Pigiausias kambarys nakčiai šiame viešbutyje kainuos 1500 eurų. Bare, iš kurio atsiveria įspūdinga vandens panorama, galėsite išgerti puodelį arbatos dvidešimt pirmame aukšte, tiesa, ši pramoga jums kainuos nuo 155 eurų.
„Signiel Seoul“ – Seulas, Pietų Korėja
Tai taip pat vienas aukščiausių viešbučių pasaulyje. Šiame visoje Pietų Korėjoje brangiausiame viešbutyje rasite restoraną, įvertintą „Michelin“ geriausių restoranų ženklu, į jį svečius atskraidina malūnsparniai. Didžiausiame šampano bare Azijoje atsivers kvapą gniaužiantys vaizdai. Paprastas kambarys šiame viešbutyje kainuoja apie 400 eurų, o dvivietis „prezidentinis“ liukso numeris – 4200 eurų.
„Emirates Palace“ – Abu Dabis, Jungtiniai Arabų Emyratai
Ši vieta žada prabangą kiekviename žingsnyje. Išskirtinis ir karališkas interjeras vilioja pasaulio turtuolius. Interjero puošybai čia naudojamas tikras auksas ir „Swarovski“ kristalai, o visoje viešbučio teritorijoje rasite net dvylika fontanų. Kaina čia svyruoja nuo 400 iki 11000 eurų už naktį. Sklando gandai, jog tai pats brangiausias viešbutis Jungtiniuose Arabų Emyratuose, kainavęs Abu Dabiui net tris milijardus dolerių.
„Laucala Island Resort“ – Fidžis
Slaptu rojumi pramintą vietą gaubia privatumas ir sustiprinta apsauga. Vietoje kambarių rasite 25 privačias vilas, kurių pati brangiausia kainuoja 50 tūkstančių, o „pigiausia“ nakvynė galėtų kainuoti apie 4000 eurų. Vilas supa visiškai privatūs ir saugomi paplūdimiai. Šią vietą itin mėgsta ramybę ir asmeninį dėmesį vertinantys klientai. Septynios žvaigždutės šiam viešbučiui skiriamos būtent už saugumo ir privatumo užtikrinimą.
„Taj Falaknuma Palace“ – Hyderabadas, Indija
Šis prabangus viešbutis pastatytas 1884 metais, o jo svečiai pasitinkami išskirtinai. Dažniausiai atvykstama žirgais, įspūdingomis karietomis, o svečiai turi asmeninius liokajus. Interjerui naudojama itin daug aukso, tad vaizdas tikrai primena Bolivudinius indiškus filmus. Nakvynė šiame viešbutyje kainuoja nuo 550 iki 11000 eurų.
„Hotel President Wilson“ – Ženeva, Šveicarija
Ne visada vieningai sutariama, ar „President Wilson“ vertas septynių žvaigždučių. Galbūt dėl to, kad prabangą čia keičia kokybė, o aukso ir blizgučių, deja, nerasite. Nuostabius vaizdus pro langą „įsigysite“ nuo 400 iki 60000 eurų.
Ar verta pasikliauti „žvaigždutėmis“? Svajoti bent vieną naktį pernakvoti prabangiausiuose apartamentuose? Verta pasikliauti tikrais įspūdžiais ir patirtimi. Tad norint pasinerti į gyvenimo kelionę – visada pravartu pasitarti su kelionių organizatoriaus „Baltic Tours“ profesionalais, kad ir kokioje šalyje išsirinksite atostogas. Profesionalo patarimai matuojami ne žvaigždutėmis, o žmogiškumu ir patirtimi.
Apie keliones sužinokite daugiau www.baltictours.lt.