Susipažinkite su jauniausia „Boeing 777“ kapitone moterimi

Indijos pilotė Anny Divya tvirtina tapusi jauniausia moterimi pasaulyje, kuri yra „Boeing 777“ kapitonė.
Jaunausia „Boeing 777“ kapitonė
Jaunausia „Boeing 777“ kapitonė

Šis trisdešimtmetės pasiekimas buvo plačiai nušviestas Indijoje. Ji skaido su „Air India“ oro linijomis, rašo independent.co.uk.

„Nuo vaikystės visuomet norėjau būti pilote, nors ir neturėjau daug žinių, kaip tai padaryti, – sakė ji. – Mano tėvai visuomet mane palaikė, net tada, kai kiti žmonės jiems sakydavo nesiųsti manęs į skraidymo pamokas. Jiems reikėjo nemažai sumokėti, bet jie sugebėjo tai padaryti.“

View this post on Instagram

#wings #aviators #aviationlovers #living #my #dream

A post shared by Anny Divya (@pilot_annydivya) on

Kadangi Anny Divya buvo iš mažo miestelio, ji pasakoja besijautusi kitokia: „Turėjau problemų dėl kalbos ir kultūrinių pokyčių. Netgi rengiausi kitaip, nes buvau kilusi iš mažo miestelio. Kiti buvo iš didesnių miestų, gerų mokyklų ir koledžų. Turėjau kalbos ir kultūrinių barjerų.“

Vis dėlto pilotei viskas susiklostė sėkmingai: „Mes visi turime ir sėkmės, ir nesėkmės istorijų. Bet turime sutelkti dėmesį į tai, ko norime, ir nuolat mokytis.“

„Boeing 777“ yra didžiausias dviejų variklių lėktuvas pasaulyje, galintis talpinti nuo 314 iki 451 keleivio bei nuskristi nuo 5 235 iki 9 380 jūrmylių.

Anny Divya baigė skraidymo mokyklą Indijoje būdama vos 19 metų. Ji greitai gavo darbą „Air India“ oro linijose, dažniausiai skrenda į Niujorką, Čikagą ir San Fransiską.

Pilotė teigė, kad jai patinka kiekvienas jos darbo aspektas.

„Myliu kiekvieną savo darbo dalį: keliavimą, uniformos dėvėjimą. Mes kiekvieną dieną keliaujame iš skirtingų oro uostų į vis naujus oro uostus. Tai nėra monotoniška, tai įdomu“, – kalbėjo Anny Divya.

View this post on Instagram

#bluesky #skylovers #heaven #nature

A post shared by Anny Divya (@pilot_annydivya) on

Pilotė sako, kad ateityje norėtų tapti ir trenere. Anny Divya tikisi, kad jos istorija paskatins ir kitus sekti jos pėdomis.

„Jeigu norite tapti pilotais, turite jausti tam aistrą. Tai toks sektorius, kuriame kartais yra darbo, kartais jo nėra. Reikia ir kantrybės“, – sakė ji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai