Kalnai, paplūdimiai, fjordai, ledynai, miškai, karštosios versmės. Naujoji Zelandija – Ramiojo vandenyno rojus, turintis visą puokštę gražiausių gamtos objektų, kurių vienas didžiausių stebuklų – ežerai. Trečdalis teritorijos yra saugoma, o vaizdai yra tokie puikūs, kad užvaldo net mažiausius entuziastus.
Tekapo ežeras
Vienas didžiausių ir lankomiausių ežerų Naujoje Zelandijoje. Dienos šviesoje ežero vanduo tampa žaliai melsvos spalvos su baltais atspalviais, kuriuos įgauna dėl dugne esančių akmenų ir uolienų. Šis ežeras yra idealiausias atspirties taškas pradedant kelionę per Naujosios Zelandijos Alpes ir, anot ekspertų, tai yra viena geriausių vietų planetoje tyrinėti dangaus skliautą.
Taupo ežeras
Didžiausias šalies ežeras maždaug prieš tris šimtus tūkstančių metų yra susidaręs galingo ugnikalnio kalderoje. Nuotykių epicentru laikomas ežeras yra visai šalia Tongariro nacionalinio parko, kuris į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas dėl trijų vis dar veikiančių vulkanų. Vietoje, kuri garsėja upėtakiais, leidžiama žvejoti, plaukioti baidarėmis bei plaustais, taip pat galima mėgautis maudynėmis geoterminiuose vandenyse.
Vakatipu ežeras
Vakatipu ežeras – vienas unikaliausių pietinės salos objektų. Ežero pakrantėje kalnų grandinės apsuptas stovi Kvinstono miestelis. Ten – atvirukų verta aplinka, jaukios kavinukės bei restoranai, kurie lyg magnetas traukia išalkusius keliautojus.
Manapouri ežeras
Apatiniame pietų salos krašte esantis ledyninės kilmės ežeras – giliausias Naujoje Zelandijoje. Apsuptas įspūdingų kraštovaizdžių, įsikūręs Fiordlando nacionalinio parko širdyje. Fiordlandas – vėliausiai ištyrinėtas Naujosios Zelandijos regionas. Čia galima pamatyti žymųjį Milford sąsiaurį, kurį suformavo slenkantis ledynas. Tai siauras tarp stačių kalnų sienų įsispraudęs fjordas. Pasiplaukiojimas fjordu garantuoja jūros liūtų, delfinų ir pingvinų stebėjimą.
Te Anau ežeras
Nuostabios mėlynos spalvos ežeras įsikūręs vienoje iš gražiausių vietų žemėje. Iš vienos pusės – gana plokšti bukoliniai laukai, o iš kitos – mišku padengti kalnai. Antras pagal dydį ežeras, kurio giliausia vieta siekia net 417 metrų, yra maždaug du kartus didesnis už žymųjį Lochneso ežerą.
Rotorua ežeras
Dinamiškiausioje terminėje šalies zonoje, išnykusio ugnikalnio duobėje įsikūręs ežeras. Pasižymi periodiškai išsiveržiančiais geizeriais, garuojančiu vandeniu bei verdančiais purvo baseinais. Nepaisant to, jis puikiai tinka buriavimui ir žvejybai. Taip pat tame pačiame centre yra įsikūrusi Mokoja sala, kurioje rasite karštąjį Hinemoa baseiną, žinomą dėl maorių legendos.
Pukaki ežeras
Pukaki ežeras, prieš kelis dešimtmečius suformuotas besitraukiančių ledynų, yra antras pagal dydį ežeras, esantis Naujosios Zelandijos pietuose. Neįtikėtinai ryškaus mėlyno vandens paviršius toks lygus, kad primena ledą, o krantai nukloti nugludintais, plokščiais akmenimis. Ežerą maitina nuo Kuko kalno ledynų tekantis vanduo. Panorama – nepaliks abejingų. Ežere lyg veidrodyje atsispindi Kuko kalnas – tai pasakiškas vaizdas, kurį norėtų užfiksuoti kiekvienas.