M.Harvey Niujorką vadina savo mūza, o tai, kaip šis miestas įkvepia jos stilių, mergina suguldo savo mados tinklaraštyje „Style on the Rise“. Ne mažiau mados sostinę myli ir tinklaraščio „Styled Snapshots“ autorė K.Kremer.
Juodvi pasidalijo patarimais ir pasiūlymais, kaip dėvėti išrinktąjį ketvertuką: plėšytus džinsus, maškinėlius su užrašais, gėlėtus ir pečius apnuoginančius drabužius.
Plėšyti džinsai
M.Harvey dievina plėšytus džinsus, nes pakeitus avalynę ir viršutinį drabužį tuos pačius džinsus galima dėvėti ir dieną, ir vakare. Dieną juos galite dėvėti prie visko: basučių, sportbačių, o štai vakarui stilistė siūlo rinktis „boyfriend“ tipo džinsus, apsiauti aukštakulnius ir tinkamą palaidinę – atrodysite gražiai ir prašmatniai.
Marškinėliai su užrašais ir piešiniais
Juos galite dėvėti kaip tik jums patinka: prie džinsų, sijono, šortų, klasikinių kelnių. M.Harvey teigia, kad visada dėvėdama marškinėlius sukiša jų priekinę dalį į kelnes – taip šiek tiek pabrėžia savo figūrą. Jos siūlymas – prie tokios aprangos rinktis savo mėgstamiausius sportinius batelius.
Pečius apnuoginantys drabužiai
K.Kremer pasižymi puikia klasikinio grožio ir jį kuriančių dalykų nuojauta. „Klasikinė balta suknelė yra vienas pagrindinių dalykų, kurį turėtume turėti savo spintoje. Įsisekite auskarus su kutais, išsirinkite šilkinę skarelę ir to užteks šiam stiliui paįvairinti ir pagyvinti. Kad vilkėdama tokią suknelę atrodytumėte ne tik gražiai, bet ir madingai, rinkitės tokią, kuri apnuogina pečius. Ir dideli auskarai čia labai tinka“, – sako stilistė.
Tiesa, apnuoginti pečiai gali būti ne tik pasirinktos suknelės ar palaidinės, bet ir vasarinių kombinezonų ar lengvų megztukų.
Gėlėti drabužiai
Tikru daugiamečiu pavasario augalu būtų galima vadinti gėlėtus drabužius.
„Nebijokite eksperimentuoti ir ieškoti tinkamiausių būdų vienam ar kitam drabužiui dėvėti. Pavyzdžiui, man, išbandžius vieną ir kitą variantą, gėlėta apnuogintais pečiais palaidinė geriausiai tiko sukišta į šortus aukštu liemeniu. Kitas patarimas – jei renkatės gėlėtą drabužį, visa kita turėtų būti gana paprasta ir neutralu“, – pataria K.Kremer.