Kaip atrodo blogi antakiai?

Pastaruoju metu antakių tema labai populiari: analizuojamas jų storis, forma, spalva... Bet kuris antakių specialistas ar vizažistas patvirtins, kad jie gali ne tik subjauroti, bet ir iš esmės pakeisti veido bruožus, padailinti išvaizdą.
Makiažas
Makiažas / Fotolia nuotr.
Temos: 1 Antakiai

Antakių karaliene vadinama įžymybių makiažo ekspertė Tracie Giles pataria, kokių gudrybių griebtis, kad nesugadintume antakių.

Netinkama spalva

Per tamsi arba per šviesi antakių spalva – pats blogiausias pasirinkimas. Pirmuoju atveju atrodote nenatūraliai, dirbtinai, dėmesys krypsta tik į ryškius, tarsi nupieštus antakius, kurie sendina ir atrodo vulgariai. Antruoju atveju taip pat ne kas – veidas tarsi „išplaukęs“, neryškus.

Ką daryti? Pasak antakių specialistės T. Giles, antakių spalva turi derėti su plaukų ir odos spalva. Taigi klauskite kosmetologo, kokie atspalviai – šilti ar šalti – jums tinka, ir per daug nenukrypkite nuo savo natūralaus gymio.

Skirtingi antakiai             

Netolygiai, skirtingai išpešioti antakiai atrodo prastai. Jei pačioms neišeina gerai išgauti tinkamos formos, tuomet kreipkitės į specialistę, padėsiančią jums atrasti tinkamiausią.

Ką daryti? Svarbu, kad antakiai atrodytų simetriškai. Prisiminkite seną taisyklę: antakio pradžia turėtų būti ties vidiniu akies kampu, o pabaiga – įstrižai išoriniam akies kampučiui.

Per daug išpešioti antakiai

Bene didžiausia bėda – per daug išpešioti, per ploni antakiai. Jų atsiauginti, kaip teigia daugelis moterų, beveik neįmanoma, mat atauga pavieniai plaukeliai ir suformuoti gražių antakių iš jų neišeina.

Ką daryti? Ištaisyti šią klaidą nelengva. T. Giles teigimu, šiuo atveju, norint turėti gražius antakius, yra dvi išeitys. Pirmoji – pasidaryti ilgalaikį makiažą. Tada antakiai visada atrodys nepriekaištingai, net atsikėlus ryte ar išlipus iš baseino. Tačiau ne visoms moterims jis priimtinas. Be to, tai – nepigu. Antroji – kantrybė. Pasak makiažo žinovės, pasitarkite su profesionaliu specialistu, ką galima padaryti, norint greičiau atsiauginti antakius, ir kaip juos prižiūrėti, kol jie ataugs. Gal tiesiog užteks paryškinti formą tinkamai parinktu antakių pieštuku, o vešlumą grąžins specialios priemonės, aliejai?

Ploni antakiai

Antakiai gali būti ploni iš prigimties arba, mums senstant, natūraliai netekti formos, išplonėti.

Ką daryti? Venkite „nusipiešti“ antakius kuo tamsesniu pieštuku. Pasistenkite išsaugoti kuo natūralesnę formą ir spalvą. Nepamirškite, kad dailios formos, nors ir plonesni, antakiai atrodys daug gražiau, natūraliau. Juk nenorite atrodyti senesnės padažiusios juos ryškia spalva?

Per stori antakiai

Per stori antakiai taip pat nėra geras pasirinkimas, nes jie apsunkina veidą ir nukreipia dėmesį nuo veido bruožų, suteikia grubumo.

Ką daryti? Pasitarkite su antakių specialistu, kokia forma jums tinkamiausia, ir antakius truputį pakoreguokite. Geriausia, jei patyręs specialistas pats suteiktų jiems formą – vėliau bus paprasta pačioms prižiūrėti antakius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų