► Kokią formą matote veidrodyje?
Kiekvienas veidas, atidžiau įsižiūrėjus, primena tam tikrą geometrinę formą. Galite tai nustatyti iš akies arba, jei nesiseka, netgi pasitelkti liniuotę. Pažiūrėkite, koks jūsų kaktos plotis nuo vieno smilkinio iki kito, tuomet atkreipkite dėmesį į veido plotį, matuodamos atstumą tarp skruostikaulių ausų lygyje. Ar platus jūsų smakras? Pamatuokite, koks veido ilgis nuo kaktos (orientyras tebūna plaukų augimo linija) iki smakro apačios. Užsirašiusi šiuos duomenis ant popieriaus, net labai tiksliai nustatysite, kokią geometrinę figūrą primena jūsų veidas.
► Pailgas veidas
Jei jūsų veidas siauras ir pailgas, jums puikiai tiks galvos apdangalai, kurie visiškai arba beveik uždengia kaktą. Tai būtų kepurės ir skrybėlės su žemai nuleistu krašteliu. Plačiakraštė skrybėlė ir įvairios kepurės su papuošimais sukurs harmoningą proporciją – veidas nebeatrodys toks pailgas.
► Ovalus veidas
Ovalaus veidelio savininkės drąsiai gali dėvėti kaprizingus ir toli gražu ne kiekvienai tinkančius kepurių stilius, pavyzdžiui, turbanus ar megztas juostas. Jums taip pat derės vyriško tipo skrybėlė fedora. Nebijokite eksperimentuoti! Nestandartiniai galvos apdangalai dažniausiai jums tinka puikiai.
► Apvalus veidas
Svarbiausias principas, ieškant kepurės, yra toks: jei jūsų veidas primena apskritimą, jokiu būdu nesirinkite galvos apdangalo, kurio formos suapvalintos ir nugludintos. Dairykitės aiškią formą turinčių struktūriškų kepurių. Jums tiks į viršų siaurėjančios kailinės kepurės, dar vadinamos cossacks, megztos trikampės kepurėlės su viršuje pritvirtintais siūlų bumbulais, jojiko stiliaus kepurės ir skrybėlės vidutinio pločio kraštais.
► Kvadrato formos veidas
Jei jūsų veido formos kampuotos ir griežtesnės, priešingai nei apvalaus veido savininkių, ieškokite aptakių, suapvalintų formų kepurių. Beretės – nuostabus pasirinkimas, o jei jos bus plačios, su į šoną paslinktu kraštu, atrodysite itin stilingai. Jums taip pat tiks asimetrinių formų kepurės ir raštais marginti galvos apdangalai.
► Ką dar verta žinoti?
Nors jau išsiaiškinote savo veido formą ir išsirinkote kepurės stilių, nepamirškite dar vienos svarbios detalės. Tai – kepurės spalva. Derinkite ją prie plaukų atspalvio ir odos tono. Jei esate išblyškusi, geriau nesirinkite pilkšvos kepurės, nes veidas tik dar labiau praras gyvybingą spalvą ir atrodysite ligotai. Tamsiaplaukės turėtų žinoti, kad juoda skrybėlė susilies su tamsiais plaukais ir jos nesimatys. Brunetėms labai tinka tamsūs, šilti atspalviai: purpurinis, violetinis, granatų, vyšnių tonai. Šviesiaplaukėms, kurių oda šviesi, turi persiko atspalvį, rekomenduojama rinktis neutralias smėlio ir rudas spalvas, oranžinio ir rausvai raudono tono variacijas. Jei didžiuojatės ryškiai raudonomis kasomis, jūsų grožį pabrėš tamsiai mėlyna, ryški žalia ir pilka tarsi tamsus asfaltas spalvos.
SIŪLOME PASIVAIKŠČIOTI PO NUOTRAUKŲ GALERIJĄ IR PASIŽVALGYTI, KOKIAS KEPURES RENKASI PASAULIO GARSENYBĖS!