Mados išpardavimai: kada ir ką reikia pirkti, kad sutaupytum?

Moterys dažnai pastebi, kad šiandien drabužių kainos (jei prisimintume ankstesnius metus – jaunystės, prieš krizę ar tiesiog porą metų anksčiau) nepaliaujamai kyla. Ir išpardavimai – vienas iš būdų, padedantis vartotojams ir toliau pirkti, įsigyti norimus ar reikiamus daiktus, tačiau aplenkti didžiules kainų prarajas, ėdančias piniginę.
Temos: 2 Išpardavimas Mada

Ką daryti su ryškiais drabužiais? Mes puikiai žinome, kad kartais salotinė geltona ar smaragdo žalia tiesiog užburia parduotuvės vitrinoje ar žurnalo puslapyje. Vienas kitas toks drabužis – puiku, jei tik jį dėvėsite. Ir visai nesvarbu, kad beveik neturite jo prie ko priderinti, palikite vietos silpnybėms.

Taip pat skaitykite: Viena maža juoda suknelė – 4 skirtingi įvaizdžiai

Tačiau kad kuo išmaniau naudotumėte spalvų paletę, kurdamos savo stilių, laikykitės pagrindinių principų ir neleiskite dominuoti nesuderinamiems, žaižaruojantiems spalvų efektams. Beje, atskleisime, kad viena iš ryškiausių spalvų, atlaikanti visas tendencijų kaitas bei sezonas iš sezono keliaujanti į priekį, tai ryški raudona. Tokią spalvą, nesvarbu, kokie metai, galite turėti visada. Be to, raudona – viena praktiškiausių ryškių spalvų.

Kada geriausia pirkti internetu?

Turbūt esate girdėję apie „Ryanair“ ir „Wizzair“ bilietus – to paties skrydžio kaina žymiai skirsis, jei pirksite bilietą sekmadienį arba antradienį. Internetinėje drabužių bei aksesuarų prekyboje vyrauja gana panašios tendencijos. Pasirodo, yra net kelios kompanijos, tiriančios šiuos procesus ir pateikiančios ataskaitas bei išvadas, kada ko geriausia ieškoti. Tad jeigu jums prie širdies internetinės parduotuvės ir dairotės:

  • maudymosi kostiumėlių – sutaupysite iki pusės kainos, pirkdamos sekmadieniais;
  • apatinio trikotažo bei viršutinių drabužių (švarkų, striukų, paltų) – iki pusės kainos pigiau rasite, jei ieškosite šeštadieniais;
  • kone 40 proc. pigiau gamintojai mėgsta parduoti aksesuarus penktadieniais – diržus, šalikus, papuošalus ir kitas smulkmenas;
  • ketvirtadieniais ieškokite internete rankinių. Tai sutaupyti galite net trečdalį originalios kainos;
  • trečiadieniai – vaikų drabužių diena;
  • antradieniai – vyrų mada. Šiomis dienomis kainos tendencingai gali kristi net 40 proc.;
  • na, o pirmadieniais per pusę pigiau internetinėse parduotuvėse galite atrasti puošnius drabužius, klasikines kelnes bei... akinius nuo saulės.

Tiesa, šie šablonai nustos galioti, kai jie pasklis tarp vartotojų plačiai – juk prekybininkai nori pelną visuomet didinti, tačiau galite pamėginti jais pasinaudoti, gal pravers? O jei išties rimtai susidomėjote rinkos pokyčiais, dar daugiau skaičių bei tikslesnių duomenų galite rasti šioje svetainėje.

Išpardavimai parduotuvėse

Drabužiams atkeliavus į parduotuves, dažniausiai jie užsilaiko šešias savaites, kol prekybininkai pradeda mušti kainas. Ypač, jei naujų gaminių niekas taip ir neperka. Dažniausiai tai prasideda savaitgalio išpardavimais. Vadinasi, nusižiūrėjusi dailią suknelę iš naujos kolekcijos parduotuvėje, palaukite pusantro mėnesio ir užsukite į parduotuvę ketvirtadienį ar bet kurią savaitgalio dieną – didelis šansas, kad kaina bus gerokai mažesnė.

Taip pat skaitykite: Karšta vasara: 10 derinių su džinsiniais šortais

Kaip manote, kurią metų dieną kone visos prekės pigiausios? Ogi antrąją Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją. Pirma – dauguma žmonių tada vis dar švenčia su giminėmis ir net negalvoja apie parduotuves (ypač jei stovėjo eilėse prie dovanų gruodžio mėnesį).

Antra – dovanų po Kalėdų niekas nebeieško, o prekių perteklius mūsų globalioje visuomenėje – akivaizdus, tad prekybininkams nelieka nieko kito, kaip žymiai mažinti kainas ir stengtis parduoti viską, kas likę.

Vadinasi, nusižiūrėjusi dailią suknelę iš naujos kolekcijos parduotuvėje, palaukite pusantro mėnesio ir užsukite į parduotuvę ketvirtadienį ar bet kurią savaitgalio dieną – didelis šansas, kad kaina bus gerokai mažesnė.

Pamenate tą posakį – roges ruošk vasarą? Mados rinkoje jis – ne visai tikslus. Perfrazuosime jį taip: reikalingą daiktą pirkite, besibaigiant sezonui. Vadinasi, jei jums prireikė žieminio palto, pirkite jį sausį ar netgi vasarį. Kuo ilgiau lauksite, tuo kaina bus mažesnė. Ir nors tai neatrodo itin racionalu (juk laukti teks visus metus), klasikinis ir ilgalaikis stilius, kokybė, atlaikysianti ne vieną sezoną, bei kur kas mažesnė kaina – tikrai geresnis komplektas nei paskubomis žiemai artėjant nusipirktas brangus gaminys.

Maudymosi kostiumėliais taip pat geriausia pasirūpinti iš anksto. Nors šių išpardavimai prasideda dar vasarą, bet rugsėjis – pats geriausias metas apsipirkti pigiai. Tai – mėnuo, kai prasideda ruduo ir kai parduotuvės trokšta atsikratyti vasaros gaminių.

Na, o atėjus spaliui ieškokite džinsų. Kaip manote, kodėl? Todėl, kad prieš grįždami į mokyklos suolus, mokiniai bei jų tėvai tiesiog šluoja prekybos centrus, ieškodami šių jaunimo uniforma tapusių kelnių. O pirkimo bangai nuslūgus ir prekėms likus parduotuvėse, likutį prekybininkai trokš parduoti pigiau, siūlydami palankesnes nuolaidas.

Taip pat skaitykite: 5 prekybininkų ir jūsų pačių spąstai, kurie skatina išlaidauti

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų