„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

S.Burbaitė atskleidė savo išpuoselėtų plaukų receptą: sulaukiu klausimų, ar jie – priauginti

Tinklaraštininkė ir knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė Simona Burbaitė visada stebina puikia išvaizda, švytinčia veido oda ir išpuoselėtais plaukais. Kalbėdama apie juos jauna moteris pasijuokia, kad klausimų – ar plaukai priauginti, sulaukianti ne retai. „Jie tikri“, – sako Simona, ir priduria, kad norint turėti tokius plaukus gražius, sveikus ir žvilgančius, tenka įdėti pastangų. Apie jas, plaukų priežiūros priemones, savo grožio ritualus, jo sampratą ir svarbą ji papasakojo 15min GYVENIMUI.
Simona Burbaitė
Simona Burbaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

– Simona, kadangi šiandien kalbame apie grožį, smalsu, kokia jūsų grožio samprata ir ar turite kokių nors vadinamųjų grožio ritualų?

– Išorinis moters grožis man yra neatsiejamas nuo jos vidinės būsenos – kai moters elgsena ir mintys dera. Šalia tokios moters tiesiog norisi būti. Tokia moterimi būti yra gera. Pati ją nuolat stengiuosi puoselėti savyje, manau tai yra viso gyvenimo procesas.

Nepamirštu reguliaraus sporto, kokybiško poilsio, ilgų pasivaikščiojimų gamtoje, masažų, grožio procedūrų, geros muzikos, protingų knygų ir laiko su mylimiausiais žmonėmis.

– Kam teikiate didžiausią dėmesį rūpindamasi savimi, savo išvaizda?

– Bėgant metams vis labiau suprantu, kad žmogaus grožis ir jo savijauta pirmiausia priklauso nuo santykio su savimi. Žiūrėk, per gyvenimo tempą pamiršti įsiklausyti į savo kūną ir jis tau jau siunčia signalus, kad nepakankamai savimi rūpiniesi. Tie signalai kiekvienam skirtingi, tačiau galiausiai esame priversti juos pastebėti ar pajausti.

Apie psichologinę higienos svarbą net nekalbu. Tiesa, šiandien žmonės vis dėlto daugiau dėmesio skiria dantų higienai nei savo psichologinei savijautai. O kalbant apie labiau žemiškus dalykus, man atrodo, kad per pastaruosius keletą metų mano gyvenime keitėsi nemažai dalykų, bet svarbiausia – grožio suvokimas ir požiūris į save.

Anksčiau man atrodė, kad tobulumą galima pasiekti tik makiažu, o šiandien noriu, kad oda tiesiog spindėtų ir būtų sveika. Svarbu pasirinkti tinkamus produktus, kurie tinka būtent tau, o ne tavo mamai, sesei ar draugei. Pavyzdžiui, prie vieno blakstienų tušo gal ir neprisirišu – man patinka juos keisti ir išbandyti naujus, bet kalbant apie veido priežiūros priemones – eksperimentuoti nemėgstu, nes jau esu atradusi tai, kas yra mano.

Anksčiau man atrodė, kad tobulumą galima pasiekti tik makiažu, o šiandien noriu, kad oda tiesiog spindėtų ir būtų sveika.

Tik svarstau… Jei nepasitikėsi savimi, nuolat būsi susirūpinusi, pagiežinga, pavydi, nepadės nei grožio injekcijos, nei brangiausi kremai ar gražiausias makiažas. Todėl pirma – būkime gražios vidumi, o tada skirkime laiko ir išorei.

– Kaip pradedate dieną, koks yra įprastas jūsų rytas?

– Bent jau man, rytas – svarbiausia dienos dalis. Tai laikas, kai galiu suteikti sau prabangą neskubėti. Prieš laukiančius dienos darbus mėgstu pabūti su savimi ir savo mintimis, pamedituoti. Be to, čia jau taisyklė, jei mano rytas yra chaotiškas, tokia būna ir visa likusi diena. Todėl natūraliai ieškojau būdų, kaip to išvengti.

Rytas prasideda kontrastiniu dušu ir veido masažu. Vėliau – pusryčiai, puodelis juodos kavos ir didelė stiklinė vandens. Niekada nepatingėsiu atsikelti anksčiau ir neskubėdama pasiruošti ne tik subalansuotus, bet ir gražius pusryčius, nes man atrodo, kad maistas turi būti ne tik naudingas ar skanus, bet ir estetiškai atrodyti.

Tada, gurkšnodama atvėsintą kokosų vandenį, suplanuoju dienos tikslus ir atsakinėju į laiškus. Sakoma, kad pasiruošimas rytojaus dienai prasideda iš vakaro, taigi dažnai rytdienos darbus susidėlioju dar vakare, kad naktį geriau miegočiau – bent jau man aiškių užduočių suformulavimas ir žinojimas, ką tiksliai turėsiu padaryti kitą dieną, padeda jaustis ramiau. Be to, mintyse visada stengiuosi padėkoti už viską, kas buvo praėjusią dieną ir kas laukia ateinančią – tai darau arba prieš miegą, arba ryte vos pabudusi.

Asmeninio archyvo nuotr./Simona Burbaitė
Asmeninio archyvo nuotr./Simona Burbaitė

– Tikriausiai ne kartą esate sulaukusi komplimentų dėl savo plaukų. Kaip jums pavyksta juos išlaikyti tokius ilgus, gražius, sveikai atrodančius?

– Iš tiesų sulaukiu nemažai klausimų, ar mano plaukai priauginti. Atsakymas – ne. Aš savo plaukus labai myliu, todėl patikiu profesionalui – jais rūpinasi plaukų stilistas ir mano geriausias draugas Mantas Tautvaišas.

Be to, mano plaukai yra dažyti – esu natūrali brunetė. Šviesių plaukų kelionė prasidėjo lygiai prieš metus nuo nekalto pokšto pasimatavus blondinės peruką. Aišku, kai šviesini plaukus iš tamsios brunetės iki blondinės, būtų juokinga sakyti, kad jie visiškai nepažeisti, todėl jų priežiūrai tenka skirti gerokai daugiau pastangų.

– Kaip juos prižiūrite, kokias priemones naudojate?

– Vis mėgstu išbandyti ką nors naujo. Mano naujausias atradimas – botaniniai, ekologiški ir veganiški „Lazartigue“ produktai. Naudoju būtent šios linijos šampūną ir kaukę pažeistiems ir dažytiems plaukams. Kaukę naudoju kas kartą, trinkdama galvą. Pati negaliu atsidžiaugti rezultatu ir savo plaukais – kokie švelnūs, nesivelia ir atrodo labai sveiki.

Mano plaukų galiukai linkę sausėti, jiems naudoju man labai patinkantį aliejų „Marrakesh Oil Original“.

– Ar žiemą saugote plaukus nuo šalčio?

– Taip, jei lauke labai šalta, nepamirštu skrybėlės ar skarelės.

– Sakoma, kad šilkinis pagalvės užvalkalas yra geriausias, nes šis audinys apsaugo plaukus nuo susivėlimo miegant. Ar jums tai aktualu ir kokio audinio užvalkalus pati renkatės?

– Turiu ir šilkinę, ir satino šimtaprocentinės medvilnės patalynę. Patinka abi.

– Ar naudojate plaukų džiovintuvą?

– Jei tik yra galimybė, stengiuosi nedžiovinti plaukų džiovintuvu, leidžiu jiems išdžiūti natūraliai.

– Ar vartojate kokius nors vitaminus, skirtus būtent plaukams stiprinti? Kokius?

– Jau keletą metų vartoju Oksfordo mokslininkų sukurtus maisto papildus TRX2 – juose nėra jokių hormonų ar konservantų ir šie vitaminai mažina plaukų slinkimą. Labai juos rekomenduoju, jei norite atgaivinti savo plaukus. Su maistu dažnai negauname visų reikalingų medžiagų, tada tiesiog būtina vartoti tinkamai parinktus maisto papildus ir vitaminus, ypač, jei aktyviai sportuojate.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“