Kokių diržų verta ieškoti savo garderobui, pagal kokius kriterijus atsirinkti, kad šie kuo ilgesnį laiką būtų stilingi ir aktualūs aprangos aksesuarai?
– Natalija, kokią funkciją diržas atlieka moters garderobe?
– Šiuolaikiniai diržai nustojo atlikti išskirtinai praktinę funkciją – dabar jie demonstruoja skonio pojūtį, su juo įvaizdis tampa stilingesnis, labiau užbaigtas.
Rekomenduoju kolekcionuoti efektingus, tačiau kokybiškus ir brangius diržus. Su jais net baziniai, klasikiniai komplektai tampa prašmatnūs ir originalūs.
Diržų mada taip dažnai nesikeičia, kaip drabužių. Klasikiniai modeliai aktualūs visada, platūs modeliai taip pat periodiškai pasikartoja mados namų kolekcijose.
Diržai iš grandinėlių – rečiau, tačiau tai taip pat puiki investicija. Šiais metais jie vėl aktualūs. Sagčių spalvas derinkite prie komplektų, aktualios visos spalvos.
– Ar galima pritaikyti savo aprangoje diržus, esančius mamos ar močiutės spintoje?
– Prieš tai užduokite sau šiuos klausimus: ar jie nesudėvėti, ar atrodo brangiai, kokybiškai ir originaliai? Manau, retai kas atsakys į šiuos klausimus teigiamai.
Rekomenduoju kolekcionuoti efektingus, tačiau kokybiškus ir brangius diržus.
Mūsų mamos ir močiutės gyveno deficito laikais, turėjo mažas spintas, o drabužiai, kabantys jose, buvo dėvimi ilgai.
Šiuo atveju puikios pagalbininkės galėtų būti prabangios aprangos vintažinės parduotuvės.
Norėdami sutaupyti, mados cinkelių ieškokite jose. Jeigu trūksta laiko, brangių prekinių ženklų parduotuvėse.
– Diržas yra būtinas aksesuaras dėvint džinsus ar kelnes? O gal galima verstis be jo?
– Nuo seno galioja labai griežta taisyklė: jei kelnės su ąselėmis, jas būtina dėvėti su diržu. Niekada neturėtumėte dėvėti kelnių be diržo, nebent dėvite švarką.
Jei dėvite kelnes be diržo ir einate į biurą, būtinai dėvėkite švarką. Taisyklė vis dar aktuali kuriant komplektus biurui. Na, o laisvalaikiui – visiška laisvė.