„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

Veido kaukės namuose: ar užtenka vien agurko griežinėlių ant akių?

Turėti skaisčią, stangrią ir sveiką veido odą – tai ir jaunų merginų, ir vyresnio amžiaus moterų svajonė. Visa bėda, jog įminti paslaptį, kaip tokią odą turėti, pavyksta ne kiekvienai. Ir pagrindinė to priežastis – tam tikrų žinių trūkumas.
Veido kaukė
Veido kaukė / 123RF.com nuotr.

Daugelis specialistų pasakys, jog svarbiausi odos priežiūros žingsniai yra veido odos prausimas, tonizavimas ir pamaitinimas. O paskui bent kartą per savaitę veidą palepinti kauke. Atrodo, viskas paprasta, tačiau reikėtų nepamiršti, jog prieš renkantis veido kaukę, pirmiausia derėtų išsiaiškinti, kokiam tipui priskiriama jūsų veido oda.

Pasitikrinti ypač lengva

Veido oda visoje kosmetikos pramonėje skirstoma į keturis tipus. Normali oda – tai tipas, kurį norėtų turėti kiekviena. Oda matinė, natūralios spalvos, lygi ir švelni. Sausą odą itin lengva atskirti, nes dažniausiai ji šerpetoja, pleiskanoja ir yra ypač jautri. Pagrindinis riebios odos požymis – blizgesys. Tai labai problematiška oda – jai būdingos išsiplėtusios venos, dažniausiai atsiranda komedonų (inkštirų), gali berti.

Ir vienas dažniausiai pasitaikančių odos tipų – mišri oda. Tai reiškia, kad skirtingos veido zonose oda skiriasi. Kaip suprasti, ar oda tikrai mišri? Galima atlikti labai paprastą bandymą. Ryte atsikėlus, neprauskite veido odos, o prie jos tiesiog priglauskite popierinę servetėlę, spustelėkite. Tuomet pažiūrėkite, kuriose vietose liko dėmės. Jei ant kaktos, nosies ir smakro – tai vadinama T zona – vadinasi jūsų oda tikrai mišri, o jei dar ir ant skruostų – oda yra riebi.

Stebuklus darantys kaukių ingredientai

Jeigu norite atjauninti odą ir kompensuoti miego trūkumo žalą, verta naudoti naktinį kremą-kaukę. Tuomet 8 valandos miego sutilps viename kremo indelyje. Unikalus biorevitalizacijos kokteilis atkurs odos būklę, o vitaminai, amino rūgštys, mineralai, nukleorūgščių bazės ir antioksidantai išlygins raukšles, sustangrins odą bei atkurs jos skaistumą.

Taip pat patartina naudoti kaukę su šilkmedžio ekstraktu, kuris skatina miego hormono melatonino gamybą ir sureguliuoja odos miego procesus. Tokia kaukė tikrai subalansuos odos miego ritmą ir per naktį sumažins streso bei nuovargio odos ląstelėms padarytą žalą. Todėl ryte veidas atrodys pailsėjęs ir gaivus.

Jei nutiko taip, kad jums reikia greito rezultato, nes už valandos laukia ilgas vakaras su draugais, reikėtų rinktis kaukę, kuri vos per 10 minučių atkurs odos grožį. Tai intensyvaus veikimo veido kaukės, padedančios pašalinti matomus odos trūkumus – pilkšvumą, sausumą, netolygų atspalvį ir paviršiaus netolygumus. Prisotinta deguonimi, oda švytės, hialurono rūgštis sudrėkins odą ir sumažins dehidrataciją, o L-enzimas apsaugos ląsteles ir audinius nuo laisvųjų radikalų žalos.

Na, o jei norite iš tiesų pasiekti efektyvaus rezultato ir sulaukti aplinkinių pagyrų dėl skaisčios jūsų veido odos, naudokite veido kaukes su ikrais. Suprantama, tai prabangi veido odos priežiūros priemonė, tačiau jos veiksmingumu neabejoja nė viena kosmetologė. Tokios kaukės yra praturtintos itin maitinančiu ikrų ekstraktu bei mažo ir didelio molekulinio svorio hialurono rūgštimi. Be to, tokiose veido kaukėse esantis peptidų derinys pasižymi stipriu priešraukšliniu ir liftinginiu poveikiu. Prabangiai sodri aksominė tekstūra akimirksniu ištirps ant jūsų veido odos ir suteiks gyvybiškai svarbų drėkinimą bei spindesį.

Svarbios rekomendacijos prieš pasirenkant

Nepamirškite, jog bet kokia kaukė ant veido ir kaklo turi būti tepama masažinių linijų kryptimi. Srities aplinkui akis griežtai rekomenduojama neliesti. Taip pat, prieš tepant kaukę, būtina nuvalyti odą pieneliu arba putomis, patrinti toniku.

Paprastai savo veido odą palepinti kaukėmis reikėtų 2-3 kartus per savaitę. Tačiau jei jums trūksta laiko – atlikite šią procedūrą bent 1 kartą per savaitę.

Jei pajutote, kad veido kaukė jau ne tokia efektyvi, kaip iš pradžių – keiskite ją. Gali būti, kad jūsų odai reikia skirtingų medžiagų. Galite drąsiai vienu metu naudoti iš karto kelias skirtingas kaukes, pavyzdžiui: vieną savaitę – maitinamąsias, kitą – medžiagines ir t.t.

Užtepus kaukę būtina pagulėti horizontalioje padėtyje – tuomet išsilygina raukšlės ir galėsite būti rami, jog dalis kaukės nenutekės žemyn, o medžiagos pasiskirstys tolygiai.

Rinkdamiesi kaukę, neignoruokite rekomendacijų ant produkto pakuotės ir laikykite uždėtą kaukę tik tiek laiko, kiek nurodyta informaciniame lapelyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas.14 klausimų apie Kauną – ar pavyks teisingai atsakyti bent į dešimt?
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs