Pašnekovė yra viena tų verslo savininkių, kuri nepradingo kur nors užkulisiuose, bet pati kasdien triūsia vienoje sostinės maisto halių įsikūrusiame „Paikyje“ – kasdien ruošia žuvį, bulvytes, salotas ir kitus priedus. Ji patvirtina, kad „Fish & chips“ išties mėgsta paties įvairiausio amžiaus žmonės – vaikai ir senjorai, vyrai ir moterys.
Dar 2015 metais kaip maisto vagonėlis startavęs „Paikis“ nuo 2018-ųjų įsitvirtino nuolatinėje vietoje ir dabar turi ištikimų valgytojų ratą. I.Briedaitytė sako, kad kartais itin gausaus lankytojų antplūdžio net nebesinori, nes tada atsiranda skubėjimas, o jai svarbiausia kokybė. Nors buvo įvairiausių eksperimentų, per kelerius metus pavyko ištobulinti tokį „Fish & chips“ receptą, pagal kurį pavyksta nenuviliantis ir nekintantis rezultatas.
Ką gi vertėtų žinoti, jei šį nesudėtingą, tačiau tam tikrų niuansų reikalaujantį paisyti patiekalą, nutarėte gaminti namie?
Pirmasis bendras patarimas – gerai susiplanuoti darbus, nes iškepta žuvis tešloje turi būti valgoma, kol dar karšta, o apvalkalas neprarado traškumo. Tad padažą verta pasiruošti iš anksto, taip pat ir žaliuosius žirnelius, o bulvės gali tuo pat metu kaip žuvis kepti orkaitėje arba prieš tai iškeptos gruzdintuvėje jos gali orkaitėje šiltai laukti žuvies.