15min susisiekus su „Šilas. Maisto halė“ ir pasiteiravus apie žmones, kurie slypi už šio projekto, sulaukėme atsakymą, jog tai komanda, sėkmingai plėtojanti verslus už sostinės rinkos ribų, o veiklos geografija siekia „nuo Šiaulių iki Jungtinės Karalystės“. O dabar „buvo subręsta priimti ir Vilniaus iššūkį“.
Pasak projekto įgyvendintojų, Antakalnis pasirinktas būtent dėl to, jog ilgus metus šis Vilniaus rajonas buvo nepelnytai nustumtas į maitinimo verslo segmento paraštes. „Iki šiol šis rajonas nelabai garsėjo patrauklumu panašaus pobūdžio verslui plėtoti, todėl tenka pripažinti, kad tai tikrai netipinis, net šiek tiek avantiūristinis lokacijos pasirinkimas. Kita vertus, neįvertinti milžiniško Antakalnio bei jo apylinkių potencialo būtų mažų mažiausiai trumparegiška“, – teigia naujos maisto halės įkūrėjai.
Maisto halės „Šilas“ esmė – maistas, dėl kurio ne gėda.
Sostinėje maisto halių nėra tiek jau mažai – ir Senamiestyje, ir Naujamiestyje, ir net atokiau nuo centro nutolusiose vietose, kuo bus išskirtinė veiksianti Antakalnyje? „Maisto halės „Šilas“ esmė – maistas, dėl kurio negėda. Čia gyvuos kokybiškas įvairių pasaulio virtuvių maistas, jauki aplinka, chill nuotaika ir antakalniečius vienijanti dvasia. Taip pat kviesime laiką leisti mūsų bare žaidžiant biliardą ir stebint TV sporto transliacijas“, – būsimą maisto ir pramogų vietą pristato jos kūrėjai.
Maistą, dėl kurio ne gėda valgytojams, čia ruoš 7 maisto operatoriai, jie pristatys Azijos virtuvę, sušius, wok patiekalus, BBQ mėsą, mėsainius, netrūks ir desertų, ir alaus.
Oficialus „Šilo“ startas numatytas gegužės viduryje, tačiau turima ketinimų maistą išsinešti ar užsisakyti per pristatymo programėles tiekti anksčiau. Būtent įpusėjus gegužei prie „Šilo“ turėtų išsirikiuoti lauko staliukai, lauke kol kas vienu metu karantino sąlygomis galės prisėsti 40 žmonių, o atšaukus apribojimus jų čia tilps dvigubai daugiau.
Per pastaruosius metus Vilniuje atsidariusios naujos maisto vietos kone dažniau puošėsi angliškais pavadinimais, tačiau pastaruoju metu sužiba ir nemažai smagių lietuviškų vardų, į pastarąją tendenciją pataiko ir „Šilas“. Kodėl pasirinktas toks pavadinimas, o ne kas nors labiau „tarptautinio“?
„Esame prie gražuolio Šilo tilto, jaukios Šilo gatvės kaimynystėje. Be to, ir pats Antakalnis labai lietuviškas rajonas. Čia randame tokių grynuolių, kaip Rūtų, Mildos, Žolyno, Smėlio, Volungės ir, žinoma, Šilo gatvės. Širdis džiaugiasi lietuviška gaida“, – sako projekto įgyvendintojai ir priduria, jog ir savo dėmesį bei rūpestį pirmiausia nukreips būtent į antakalniečius, nors, žinoma, bus laukiami ir visi vilniečiai bei miesto svečiai.