Filmų apžvalgininkai iš „Mashable“ naujienų portalo atrinko 10 geriausių kino istorijoje sukurtų filmų, kuriuose spalvos panaudojamos sumaniausiai. Dėl aukšto HDR1500 standarto, žmonės, stebėdami šiuos filmus per „QLED“ televizorių galės matyti net ir smulkiausias vaizdo detales be jokių spalvų iškraipymų ar jų praradimo. Beje, jūs neturėsite rūpintis ir kambario apšvietimu, nes juodos spalvos gilumas ir vaizdo kontrastas užtikrina vienodai gerą žiūrėjimo patirtį tiek dienos šviesoje, tiek prieblandoje.
- 2000m. sukurta romantinė juosta „Meilės laukimas“ (angl. In the Mood for Love) žiūrovus nustebins neįtikėtinai ryškiomis ir prisotintomis spalvomis bei atspalviais, kurie ekrane švies taip, tarsi būtų deimantai.
- Visos Rojaus Andersono trilogijos „Gyvenimo trilogijos“ (angl. The living trilogy) dalys yra paremtos nebyliojo kino principais, kurie žiūrovui leidžia visą dėmesį sutelkti į vaizdus ir aktorių išraiškas ekrane.
- Filmas „Didysis Budapeštas“ (angl. The Grand Budapest Hotel) yra vienas iš Oskarų laimėtojų. Kritikai jau ne kartą pasisakė apie filme puikiai išnaudojamas pasteles.
- Žiūrovai neabejotinai įvertins filme „Tik Dievas atleidžia“ (angl. Only God Forgives) naudojamą neoninę šviesą ir ekspresyvumą.
- Prancūzų filme „Panieka“ (angl. Contempt), kuriame vaidina Bridžita Bardo, spalvos naudojamos kaip paslėpti simboliai – kontrastingos spalvos yra panaudotos ir aktorių kostiumams, ir scenografijai, siekiant sukurti lygiagrečią istorijos liniją.
- Raudonos, baltos ir juodos spalvų žaismas, be abejonės, iš kitų švedų kino perlų leidžia išsiskirti filmui „Verksmai ir šnabždesiai“ (angl. Cries and Whispers).
- Alfredo Hičkoko filme „Svaigulys“ (originalus pav. Vertigo) kiekvienas aktorius buvo sutapatintas su tam tikra spalva. Aistringi kino entuziastai pastebės, kad jos atsispindi ne tik aktorių kostiumuose, bet ir jų charakteriuose.
- Noir tipo kino juostoje „Nuodėmių miestas“ (angl. Sin City) yra aiškiai matomas baltos ir juodos spalvų kontrastai, kurie pabrėžiami ryškiose detalėse.
- Bežiūrint sepijos tonu nufilmuotą juostą „O broli, kur tu?“ (angl. O Brother, Where Art Thou?), žiūrovas gali lengvai pajusti Amerikos stepių karštį kitoje pusėje ekrano.
- Filmas „Bekraštė istorija“ (angl. The Fall) yra istorija, susipynusi su mitais, kurioje didelę reikšmę atlieka karališkos spalvos ir architektūrinės mozaikų detalės.
Norėdami sužinoti daugiau apie „Samsung QLED“ televizorius ir jų gebėjimą kiekvienai spalvai suteikti gyvybę, apsilankykite tinklalapyje www.samsung.lt