Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2022 05 05

Bėgimas prastu oru: padeda sustiprėti, tačiau svarbu tinkamai pasiruošti

Nuo planus gadinančio oro: lietaus, tiršto rūko ar stipraus vėjo nėra apsaugotas nei vienas lauke sportuojantis bėgikas. Ir nors netikėtai prasidėjusi audra patyrusių bėgikų neatbaidys, tai gali sutrukdyti pradedantiesiems. Visgi per anksti išsigąsti nereikėtų, nes net ir prasčiausiomis oro sąlygomis sportininkus gelbėja tinkamas pasiruošimas ir išmaniosios technologijos.
Bėgimas prastu oru: padeda sustiprėti, tačiau svarbu tinkamai pasiruošti
Bėgimas prastu oru: padeda sustiprėti, tačiau svarbu tinkamai pasiruošti / Huawei nuotr.

Nors iš pirmo žvilgsnio bėgimas atšiauriomis oro sąlygomis nėra malonus, tačiau jis suteikia galimybę išeiti iš komforto zonos ir tobulėti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Bet jei bėgioti tik pradėjote ir papildomos ištvermės reikalaujančiai treniruotei ryžtis sunku – vertėtų išbandyti sportą palengvinančius pažangius sprendimus. Įvertinus teikiamus privalumus, toks yra ir neseniai pasirodęs specialiai bėgimui pritaikytas laikrodis „Huawei Watch GT Runner“, kuris vienodai naudingas tiek lietingomis, tiek ir ypač kaitriomis dienomis.

Dalinamės naudingomis išmaniojo laikrodžio funkcijomis bei išskiriame, kaip pažangusis „GT Runner“ palengvins jūsų bėgimą:

Svarbiausias prioritetas – sveikata

Patyrę bėgikai žino tą jausmą, kai vos tik pradėjus bėgti pirmąsias minutes ant kūno pajuntame iš dangaus krintančius lietaus lašus. Vieni sportininkai tokiomis sąlygomis savo treniruotę renkasi nutraukti, o kiti – apsilankyti sporto klube. Kita vertus, tai nėra vienintelės alternatyvos, o tinkamomis priemonėmis pasirūpinę sportininkai iškritusio lietaus neišsigąsta ir tęsia treniruotę. Tai nestebina, nes nusprendus bėgioti nepalankiomis oro sąlygomis sportininko kūnas greičiau stiprėja, įgijama daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, o po pasibaigusios treniruotės aplanko pasididžiavimo jausmas.

Bėgant prieš vėją, sportininkai priversti didinti savo greitį, o tai lemia, jog sudeginama daugiau kalorijų, raumenys susiduria su intesyvesniu krūviu. Todėl prastu oru bėgant nuolat, bėgikai tampa stipresni ir greitesni.

Tam, kad bėgimas prastu oru būtų patogus ir saugus, patartina dėvėti neperšlampančius drabužius bei kokybišką sukibimą užtikrinančius bėgimo batelius. Ne mažiau svarbi priemonė, padėsianti kiekvienam bėgikui – tai išmanusis laikrodis, siūlantis efektingą pagalbą treniruotės ir poilsio metu.

„Huawei Watch GT Runner“ palaiko pažangiausią „TruSeen 5.0+“ stebėjimo sistemą, kuri visą parą rūpinasi sveikatos būklės sekimu. Laikrodis stebi ne tik širdies ritmą, bet ir kraujo prisotinimą deguonimi („SpO2“). Be to, šis išmanusis prietaisas pravartus ir poilsio metu: laikrodis įvertina miego kokybę bei reikalingo atsistatymo laiką, tad leidžia palaikyti optimalią sportinę formą ir po treniruotės. Todėl su šiuo laikrodžiu sunkių treniruočių metu jūsų sveikata bus nuolat stebima, nereikės jaudintis, kad persitempsite.

Huawei nuotr./Bėgimas prastu oru: padeda sustiprėti, tačiau svarbu tinkamai pasiruošti
Huawei nuotr./Bėgimas prastu oru: padeda sustiprėti, tačiau svarbu tinkamai pasiruošti

Naudingos treniruotės bet kokiu oru

Naudojant išmanųjį laikrodį būsite tikri, jog kiekviena treniruotė bus aukščiausio lygio bei vienodai naudinga, nepriklausomai nuo lyjančio lietaus, vėjo ar svilinančios saulės.

Specialiai bėgikams skirtas naujasis „Huawei“ išmanusis laikrodis yra itin lengvas, sveria vos 38,5 gramus. Laikrodžio apyrankė nevargina odos ir yra atspari vandeniui, užtikrina prakaitavimo suvaldymą. Išmanusis prietaisas „Watch GT Runner“ palaiko ir dirbtinio intelekto (DI) funkciją, kuri remiasi moksliniais duomenimis bei analizuoja kiekvienos treniruotės duomenis ir pagal tai koreguoja bėgimo tvarkaraštį. Be to, laikrodis atsižvelgia į naudotojo fizinį pasirengimą, kūno poreikius bei sudaro individualų treniruočių planą.

Svarbiausia tai, kad „Huawei Watch GT Runner“ sumaniai naudoja ir garsinius signalus. Pavyzdžiui, prietaisas nurodo visus svarbiausius duomenis: nubėgtą atstumą, greitį ir esamus treniruočių tikslus. Tai reiškia, kad kiekvienas bėgikas gali susitelkti į savo maršrutą ir išvengti nereikalingo blaškymosi prastomis oro sąlygomis, kai papildomi judesiai tik apsunkina.

Huawei nuotr./Bėgimas prastu oru: padeda sustiprėti, tačiau svarbu tinkamai pasiruošti
Huawei nuotr./Bėgimas prastu oru: padeda sustiprėti, tačiau svarbu tinkamai pasiruošti

Patikimas palydovas visai dienai

Bėgioti blogu oru yra saugu tol, kol neprasideda intensyvi kruša ar aktyvus žaibavimas. Tam, kad apie staigiai pasikeičiančias oro sąlygas sužinotumėte pirmieji – bėgimo metu verta turėti išmanųjį laikrodį.

Su moderniuoju „Watch GT Runner“ informaciją apie realiu laiku gamtoje vykstančius pokyčius matysite tiesiog ant savo riešo. Išmaniajame laikrodyje įmontuotas barometras, kuris stebi staigų oro slėgio pokytį ir įspėja apie aplinkos sąlygų pasikeitimą. Laikrodis taip pat palaiko kompaso bei grįžimo atgal funkciją, kuri nurodo tikslų maršrutą į pradinę bėgimo padėtį ir yra prieinama nenaudojant interneto. Todėl bėgikai gali jaustis saugūs ir užtikrinti, jog nepasiklys net ir mažiau pažįstamoje aplinkoje.

Taigi, tinkamai apsirūpinę sportininkai gali nebijoti, jog dėl prastesnio oro teks nutraukti treniruotę vos tik jai prasidėjus. Išmaniosios technologijos siūlo modernius ir nuolat tobulėjančius sprendimus, kurių teikiamus privalumus atskleidžia naujasis „Watch GT Runner“.

Huawei nuotr./Bėgimas prastu oru: padeda sustiprėti, tačiau svarbu tinkamai pasiruošti
Huawei nuotr./Bėgimas prastu oru: padeda sustiprėti, tačiau svarbu tinkamai pasiruošti

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų