Žiūrėkite

Tado Sedekerskio komentaras prieš rungtynes su Kauno „Žalgiriu“Tado Sedekerskio komentaras prieš rungtynes su Kauno „Žalgiriu“

2017 12 29

Išradingi konkurso „Mano kalėdinė kompozicija“ dalyviai kuria ir eglutes, ir židinius

Konkurso „Mano kalėdinė kompozicija“ dalyviams tikrai netrūksta fantazijos, kūrybinių minčių ir atsidavimo. Kalėdos išties gražiausios šventės metuose!
Redos Dakševičiūtės kalėdinė kompozicija
Redos Dakševičiūtės kalėdinė kompozicija / Asmeninio archyvo nuotr.

Štai Diana Lukaitytė iš Norvegijos rašo: „Kalėdinė eglutė pagaminta iš siūlų burbuliukų ir papuošta LED lemputėmis. Idėja šiemet daryti tokią eglutę kilo „pom pom“ burbuliukų gaminimo kursuose.

Kalėdinės eglutės kūrimas užtruko dvi savaites. Ji mums ypatinga tuo, jog nuo pradžios iki pabaigos ją padarėme savo rankomis su antrąja puse, įdėję daug meilės, todėl eglutė atrodo labai jaukiai ir šiltai.“

Asmeninio archyvo nuotr. /Dianos Lukaitytės kalėdinė kompozicija
Asmeninio archyvo nuotr. /Dianos Lukaitytės kalėdinė kompozicija

Na o toliau jūsų dėmesiui – „Dėžinys“. Smalsaujate, kas tai?

Reda Dakševičiūtė Iš Vilniaus turi ką atsakyti: „Vieni per šventes kursto aistras, kiti – židinius. Pastarojo namie neturėjome, tačiau užsidegimo kūrybai buvo per akis. Beliko panaudoti kelias kartonines dėžes, lipnų popierių su plytų motyvais, šventines lemputes, šakų iš kiemo ir kelis papuošimus – per vakarą sukonstravome židinį. Atitinka visas naujausias mados tendencijas: ekologiškas, perdirbamas, pagamintas rankomis. Jūsų dėmesiui – dėžės ir židinio duetas – DĖŽINYS.“

Asmeninio archyvo nuotr. /Redos Dakševičiūtės kalėdinė kompozicija
Asmeninio archyvo nuotr. /Redos Dakševičiūtės kalėdinė kompozicija

Eglutė nebūtinai turi būti skarota. Kaip rašo Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo „Meteoras“ konstravimo-keramikos būrelio vadovas Miroslavas Brižis, „galvojant apie šiandienos ekosistemos svarbą ir antrinių žaliavų panaudojimą, su konstravimo-keramikos būrelio ugdytiniais sugalvojome savo kalėdinę kompoziciją padaryti iš antrinių žaliavų.

Kompozicija mums labai svarbi tuo, kad galime prisidėti prie ekosistemos saugojimo, nepirkdami plastikinių eglučių, o tiesiog eglutę patys sukurdami iš jau panaudotų guašo indelių ir kamštelių“.

Asmeninio archyvo nuotr. /Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo „Meteoras“ kalėdinė kompozicija
Asmeninio archyvo nuotr. /Vilniaus vaikų ir jaunimo klubo „Meteoras“ kalėdinė kompozicija

Norite ir jūs pasidalinti savo kalėdinėmis dekoracijomis? Dalyvaukite konkurse, kur jūsų laukia puikūs „Rituals“ prizai.

Konkurso „Mano kalėdinė kompozicija“ taisyklės paprastos:

  • Nufotografuokite savo kalėdinę kompoziciją ir ją trumpai aprašykite, pavyzdžiui, kas įkvėpė ją sukurti, kiek laiko užtrukote, kuo ta kompozicija ypatinga ir jums svarbi.
  • Nuotrauką kartu su aprašymu siųskite adresu gyvenimas@15min.lt.
  • Nepamirškite nurodyti savo vardo, pavardės bei adreso. Laišką pavadinkite „Mano kalėdinė kompozicija“.
  • Vienam asmeniui galima siųsti iki 3 skirtingų nuotraukų. Atsakomybė už nuotraukų autentiškumą priklauso konkurso dalyviui.
  • Nuotraukas siųskite iki 2018 metų sausio 1 dienos (pirmadienio).
  • Sausio 3 dieną (trečiadienį) 15min Gyvenimas skiltyje skelbsime fotokonkurso „Mano kalėdinė kompozicija“ balsavimą. Skaitytojai išrinks savo darbą-favoritą.
  • Sausio 5 dieną (penktadienį) paskelbsime, kurių 3 fotografijų autoriai tapo nugalėtojais. O tie 3 fotokonkurso laimėtojai bus renkami taip: 2 įspūdingiausias, gražiausias nuotraukas išrinks 15min Gyvenimas redakcijos sudaryta komisija, o 1 – skaitytojai, balsuodami portale.
  • Kiekvienam nugalėtojui atiteks prizas – „Rituals“ dovanų kuponas (vertė 30 eurų).
Luko Balandžio / 15min nuotr./„Rituals“ dovanų kuponas
Luko Balandžio / 15min nuotr./„Rituals“ dovanų kuponas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos