Titulą pelniusio mišrūno šunelio šeimininkei Yvonne Morones atiteko pagrindinis prizas – galimybė su juo pasirodyti laidoje „Today“, 1,5 tūkst. JAV dolerių grynais, taip pat 1,5 tūkst. JAV dolerių paaukoti gyvūnų prieglaudai bei didžiulis, rotveilerio dydžio trofėjus.
„Aš manau, kad visi balsuojantieji pamatė gražią mano šuns dvasią ir įvertino tai, ką jis davė bendruomenei“, – sakė Y.Morones, kuri kartu su šuneliu savanoriškai lankosi mokyklose bei senelių namuose.
Yvonne Morones mišrūną priglaudė 2014 metais, internete aptikusi skelbimą apie gatvėje rastą šunelį, kuris ieško namų.
„Jau važiuodama kartu su juo namo, supratau, kad priėmiau teisingą sprendimą. Štai mes – du visiški nepažįstami mašinoje pakeliui namo į visiškai naują pradžią. Per radiją grojo Bobo Marley daina „One Love“, o jis sėdėdamas mašinos gale pagal ją linksėjo. Atrodė, lyg žinotų, kad pagaliau visam laikui atrado namus“, – šunelio įsigijimo istoriją pasakojo Y.Morones.
Šunelis Scamp įveikė 18-a kitų keistų išvaizdos atributų turinčių šunų. Visiems varžybų dalyviams tereikėjo pereiti raudonąjį kilimą ir mėgautis susirinkusiųjų žiūrovų dėmesiu.
Antroji vieta atiteko Pekinų veislės pasišiaušėliui su iškištu liežuviu Wild Thang iš Los Andželo.
Trečiąją vietą pelnė Tostito, Čihuahua veislės šuo, sužeistomis ausimis ir kabančiu liežuviu.
„People’s Choice“ apdovanojimą pelnė Meatloaf, buldogo mišrūnas kreivais dantimis.
Kasmetinius „Bjauriausio šuns pasaulyje“ rinkimus rengiantys organizatoriai tikina, kad jais siekia atkreipti dėmesį į be namų gyvenančius šunelius. Daugelis rinkimuose dalyvaujančių šunų buvo išgelbėti iš prieglaudų, rasti gatvėse ar paimti iš neatsakingų daugintojų.
„Rinkimuose mes demonstruojame šunis, kurie buvo išgelbėti ir priglausti iš gatvės, nepaisant jų trūkumų, šunelius, kurie pagaliau rado mylinčius šeimininkus ir naujus namus“, – tikina organizatoriai.