- •Pirmiausia atskirkite miegamojo ir darbo zonas. Paprasčiausia tai padaryti perskyrus jas dekoratyvia širma ar sukūrus tam tikrą sienelę, kuri paslėps dūzgiantį kompiuterį, šūsnis popierių ir veikiau biurui nei ramybės oazei tinkančią aplinką.
- Jeigu patalpa, kurioje yra darbo ir miegamojo zonos, pakankamai didelė, pravartu per visą kambario sieną įsirengti sieninę spintą su stumdomosiomis durimis (geriau be energiją siurbiančio veidrodžio išorėje). Už tokių durų galėsite įrengti miniatiūrinį darbo kambariuką, kurį eidami miegoti tiesiog uždarysite.
- Aiškias ribas galima nubrėžti ir spalvomis, tam tikrais baldais arba interjero akcentais – aukštomis spintelėmis, grakščių augalų oazėmis ir pan.
- Jeigu miegamojo erdvę tenka dalytis su darbo kambariu, bent jau išneškite iš jo televizorių – kuo mažiau elektros prietaisų ir kitokių poilsio trikdžių bus, tuo geriau pailsėsite.
- Kad ir kokie pavargę jaustumėtės, prieš eidami gulti pasistenkite darbo kambarį idealiai sutvarkyti. Pagal fengšui, kambaryje netvarkingai išmėtyti daiktai slegia ir tiek erdvėje, tiek mintyse skatina chaosą.