2016 04 19

Kas namuose kuria ir kaupia neigiamą energiją

Namuose be priežasties vysta ar blogai auga gėlės, dažnai pykstatės su namiškiais, parėjusi jaučiate įtampą ir sudirgstate? Anot magijos žinovų, to priežastis gali būti ir namuose susikaupusi bloga energija.
Moteris dažo sienas
Moteris dažo sienas / Vida Press nuotr.

Namų erdvę teršia ne tik nuolatiniai kivirčai, bet ir pavydūs svečiai, jūsų baimės ir pesimistinės ar kitokios neigiamos mintys. Net daugiabučio namo kaimynai, jeigu jie girtauja, dažnai barasi ir pan. (bioenergetikai teigia, kad daugiabučiuose namų erdvė būna labiausiai užteršta). Be to, kuo aukščiau gyvenate, tuo mažiau jūsų butą pasiekia žemės energija – disharmonizuojama aplinka.

Taip pat buto energiją gali blogai veikti kaupiami nemieli, ypač svetimoms kultūroms priklausantys daiktai, taip pat antikvariniai (paveikslai, statulos, indai ir kt.).

Parapsichologai sako, kad įvairios subtiliosios energinės struktūros, populiariai tariant, vaiduokliai, ypač mėgsta įsikurti vietose, kuriose sklando neigiama energija (taip pat, kur esti geopatogeninių zonų). Taigi, kad namuose neapsigyventų tokie nekviesti „svečiai“, vertėtų reguliariai valyti namų erdvę.

Norite tikėkite, norite ne, tačiau namuose bloga energija, kaip teigia ezoterikai, gali būti sukuriama tam tikrų daiktų. Į ką verta atkreipti dėmesį?

Pirmiausia, ką turite padaryti, tai iš namų išmesti visus senus daiktus, kurie užima vietą, bet seniai nebenaudojami. Suknelė, kurios neužsivilksite, suplyšę batai, kalnai žurnalų ir kitos smulkmenos renka dulkes, tačiau juk to jums tikrai nereikia. Antra, daiktai savyje saugo energiją, prisiminimus. Pavyzdžiui, suknelė, kuri primena išsiskyrimą su mylimuoju, ar kostiumėlis, kuris asocijuojasi su nesėkmėmis darbe. Ar verta save apkrauti tokiomis emocijomis? Pasakykite šiems daiktams „sudie“ visam laikui!

„Neapaugti“ daiktais padės šios paprastos geros taisyklės:

1. Prieš ką nors pirkdama, gerai pagalvokite, ar tikrai šis daiktas reikalingas ir kur laikysite jį. Jei turite nors menkiausią abejonę, susilaikykite ir nepirkite. Ypač derėtų vengti daiktų, kurie neturi jokios konkrečios paskirties, kaip antai beprasmiai suvenyrai, pigūs niekučiai ir pan.

2. Tvarkingai neškite lauk šiukšles – geriausia tai daryti kiekvieną dieną.

3. Negrūskite į lentynas sugedusių, sulūžusių daiktų su mintimi „gal dar pravers“. Protingiausias sprendimas – iškart atsikratyti jų.

4. Nekaupkite nedėvimų drabužių ir avalynės. Bent kartą per metus padarykite spintoje labai kruopščią ir rimtą reviziją ir be jokios graužaties atsisakykite visko, ko per tuos metus nė karto nebuvote užsivilkusi. Nebūtina išmesti – parduokite ar atiduokite. Tegul tie daiktai gyvena antrą gyvenimą.

5. Pati svarbiausia taisyklė: tam, kad ateitų kas nors nauja, pirmiausia turi išeiti sena. Beje, tai galioja ir kalbant ne tik apie daiktus, bet ir apie santykius, ir apie visą kitą materialųjį pasaulį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nuotraukų energija: pavojingi žaidimai su atvaizdu

Išvėdinkite namus. Juokas juokais, bet kartais atrodo, kad namuose tvyro tokia įtampa, jog sunku susikoncentruoti į savo mintis. Pykčiai, konfliktai, nuoskaudos – visa tai lyg dulkės ištirpsta ore ir kabo, aitrindami žaizdas. Greičiausiai pastebėjote, kad švara ir tvarka mūsų namuose suteikia lyg antrąjį kvėpavimą, jaučiamės lengvesni ir laimingesni.

123rf.com nuotr./Lietus
123rf.com nuotr./Lietus

Susipainioję laidai. Vizualiai susipainioję įvairių elektronikos prietaisų laidai erzina ir atrodo labai netvarkingai, užima daug vietos. Be to, tokios painiavos įneša ir tikros painiavos į jūsų gyvenimą, poelgius, mintis, darbą, – tikina ezoterikai. Ką galite padaryti? Tiesiog stenkitės „šią sritį“ laikyti tvarkingai. Ir ne tik dėl energijos, bet ir dėl paprasčiausios tvarkos jūsų namuose. Beje, įtakos namų energijai turi ir šiuolaikinės technologijos, pavyzdžiui, elektrinės. Jos sukuria tam tikrą lauką, kuris išderina žmonių biolaukus, sudaro energinius kamščius, o tai lemia pykčius, net psichologines problemas ir fizines ligas.

Mirštantys augalai. Nėra nieko liūdniau, nei matyti nugeibusius, pageltusius ar rudus augalus. Todėl, jeigu matote, kad augalams nepadėsite, verčiau jau meskite laukan. Ta pati taisyklė galioja ir nuvytusioms gyvų gėlių puokštėms – tegu jos neužsistovi vazose ir negadina teigiamos namų energijos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Patarimai, kurie padės atgaivinti vystančius kambarinius augalus

Stovintis vanduo. Jo namuose taip pat neturėtų būti, kadangi jame kaupiasi bloga energija. Nepalikite pernakt stovinčių arbatos, kavos puodelių, jau minėtos vazos su nudžiūvusiais augalais – viso to stenkitės vengti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų