2016 02 18

Naujajame „Ji“ numeryje – apie loterijas. Ar egzistuoja laimingi skaičiai?

Yra toks posakis – nesiseka meilėje, pasiseks loterijoje. Ko gero, nerasime žmogaus, kuris nebūtų mėginęs laimės lošdamas. Ir kiekvienas nusipirkęs loterijos bilietą tikisi, kad šis bus laimingas.
Žurnalo „Ji“ viršelis (7 nr.)
Žurnalo „Ji“ viršelis (7 nr.) / Redakcijos archyvo nuotr.

Kokia tikimybė išlošti milijoną, koks likimas ištiko per dieną praturtėjusius, kodėl taip greitai išeina lengvai atėję pinigai, ar tikrai tikimybė būti suėstam ryklio didesnė nei išlošti milijoną? Jei įdomu, nepraleiskite numerio temos „Išlošti milijoną – sėkmė ar išbandymas?..“.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (Nr. 7)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (Nr. 7)

Naujajame numeryje, kaip visada, laukia ir įdomių pašnekovų. „Savo gyvenimo kelionę galiu pavadinti tekėjimu: iš vidinio chaoso – į konstruktyvų, kūrybišką, lankstų būvį; iš baimės ir vienatvės – į pasitikėjimą, drąsą ir vienybės pojūtį; iš polinkio į depresiją ir atsiribojimą – į vis didėjantį gyvenimo džiaugsmą, atsipalaidavimą, atjautą; iš duotybių – į galimybes“, – sako Ugnė Mikalauskaitė.

Gydomoji Tibeto joga (Lu Džong), švelnioji bioenergetika, meno terapija, masažas, Tibeto išminties kardas (Tog Čod), pasaulio tautų šokiai ratu – tai veiklos, kuriomis užsiima moteris ir to moko kitus. Plačiau apie tai skaitykite interviu „Tibeto praktikos leido padėti sau ir kitiems“.

Kitas pašnekovas – Gamtos apsaugos asociacijos „Baltijos vilkas“ pirmininkas Andrius Laurinavičius. Vyras sako, kad dėl vilkų žmonės turi įvairių nepagrįstų baimių. Jei daugiau suprastume jų gyvenimo būdą, medžiojimo ypatumus, mokėtume gyventi darnoje su gamta jai nekenkdami, galėtume nebekliudyti laukiniams gyvūnams.

Įvertinus visą veiklą, išeina, kad ne vilkai, o mes, žmonės, kišamės į jų gyvenimą. Vilką galime vadinti mūsų miškų valdovu. Būtent šie plėšrūnai atlieka labai svarbų darbą: reguliuoja ir stiprina kitų žvėrių populiacijas, nes silpniausieji ir ligoti tampa jų grobiu ir maistu. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų miškuose gyvenančius vilkus, jų gyvenimą, atsiverskite interviu „Vilkai – vienas tobuliausių gamtos kūrinių“.

Sakoma, žilė galvon, velnias uodegon... Tai užuomina apie vyrus, kuriuos aplanko vidurio amžiaus krizė. Pasirodo, gamta neišskyrė nė vienos lyties – ir moterys, ir vyrai ją išgyvena, tik kiekvienas savaip. Kaip ją atpažinti ir kuo mažiau skausmingai įveikti šį tarpsnį? Plačiau apie tai – straipsnyje „N-40 arba apie vidutinio amžiaus krizę“ .

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (Nr. 7)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (Nr. 7)

Vos tik atšyla orai ir žiema ritasi pabaigos link, vis daugiau žmonių pradeda sirgti gripu ar ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Gripo epidemija jau paskelbta daugelyje Lietuvos savivaldybių. Pateiksime keletą naudingų patarimų, kaip atpažinti šias ligas ir jų išvengti. Plačiau apie tai skaitykite straipsnyje „Gripas siaučia. Kaip jo išvengti?“.

Pavasaris skatina atsinaujinti. Net neabejojame, kad jūsų spintoje netrukus atsiras daili palaidinė, trumpas sijonėlis ar švelnios, pastelinės spalvos bateliai. Tačiau mada – tai ne tik naujausias tendencijas atitinkantys rūbai. Susipažinkite su karščiausiomis šio pavasario grožio naujienomis straipsnyje „10 pavasario grožio tendencijų“.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (Nr. 7)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (Nr. 7)

Jei nutarėte paįvairinti šeimos meniu, gaminkite patiekalus iš pupelių ir avinžirnių. Ir sveika, ir sotu, ir sušildo. Vaikai surauks nosytes, o vyras ims burbėti? Nesukite galvos – juk ankštinės daržovės lėtina senėjimo procesus! O mums, mielosios, tai labai svarbu. Receptų ieškokite rubrikoje „Virtuvė / skanu ir sotu“.

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo su „Ji“!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai