Kaip matome, 1910-aisiais judėti nebuvo taip lengva – kur čia pasportuosi, kai reikia segėti sunkų sijoną, siekiantį žemę. Atitinkama apranga – atitinkami ir kūno gražinimo pratimai.
1920-aisiais nelabai kas skyrėsi – moterys ir toliau užsiiminėjo sportu namuose, pasipuošusios kasdieniais drabužiais bei makiažu.
Taip pat skaitykite: Ką valgyti po treniruotės?
1930-aisiais matome šuolį į priekį! Aktyvumas vis auga, o apranga pradeda panašėti į tokią, kurią kai kurios damos mielai užsivilktų ir dabar.
1940-aisiais sportas buvo suprantamas gana primityviai – įvairūs pratimai ir judėjimas buvo neatsiejami nuo fizinio patrauklumo. Moterys nebuvo suinteresuotos užsiauginti raumenų ar suprakaituoti!
1950-aisiais damos pradeda judėti vis daugiau. Lankas, kuriuo galima suformuoti dailų liemenį, tampa pagrindiniu sportiniu inventoriumi.
Taip pat skaitykite: 3 būdai išlaikyti pastovų kūno svorį
1960-aisiais vis dar norima dailiai atrodyti neįdėjus pernelyg daug pastangų. Pavyzdžiui, besisukiojant ant disko ar pasirinkus vibruojančius diržus. Ką čia pridursi – ant pastarųjų užkimbama ir šiais laikais.
1970-ieji. Valdo džiazas ir aerobika! Judesiai derinami su džiazo muzika priverčia kaip reikiant pajudėti, tačiau tai dar kol kas neprilygsta tam, kas laukia 1980-aisiais.
1980-ieji – Jane Fondos era, kai visu pajėgumu į sporto Olimpą įžengė aktyvioji aerobika.
1990-aisiais metais sportas įgauna pagreitį, kadangi populiarūs tampa bokso ir tekvondo pratimai.
2000-aisiais vėl grįžtama prie šokių – derinami intensyvūs pratimai ir, tarkime, gatvės šokių judesiai.
Taip pat skaitykite: Jaunas merginas klampina nauja valgymo sutrikimo forma
2010-ieji. Zumba! Joje telpa patys įvairiausi šokių stiliai, ir kiekviena, apsilankiusi treniruotėje, dažnai ne tik pritrūksta kvapo, bet ir pasrūva prakaito lašais. Taip pat šiais laikais galime rinktis iš daugybės sporto sričių – joga, kalanetika, pilatesas, šokiai, funkcinės treniruotės...