„Revolution Festival“
Data: birželio 19–21 d.
Vieta: Utenos rajonas, Margavonių kaimas.
Kaina: nuo 20 eurų (straipsnio rašymo metu – 29 eurai). Vaikams iki 10 m. – nemokamai.
Muzika: jungle, drum‘n‘Bass, reggae, ska, dub, hardcore, techno.
Žvaigždės: Vandal, David Boomah, „Wudub?!“, Waldhaus ir daug kitų atlikėjų iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos...
Veiklos festivalyje: kaljano naudojimo pamokos, jogos ir masažo paslaptys, sapnų gaudyklių ir papuošalų gamyba, tinklinis, stalo futbolas.
Veiklos greta festivalio: festivalis vyks prie vandens, tačiau jeigu to neužteks, visai greta rasite dar bent milijoną Aukštaitijos ežerų.
Šventė šeimai: kodėl gi ne? Taiki bendruomenė, erdvus kempingas, daug įdomių pramogų. Galima atsivežti ir šunų, jeigu pasižadate tinkamai juos prižiūrėti. Apie kates, kiaules, nutrijas ir kitus augintinius nutylima.
Istorija: Festivalis debiutavo pernai, kaip nedidelis nišinis renginukas. Šiemet jo ambicijos jau gerokai didesnės. Tai įrodo gausus atlikėjų skaičius ir kai kurie pavadinimai, žinomi net mažiau besidomintiems šia elektroninės muzikos kryptimi.
Daugiau internete: Revolutionfest.lt
Nuo tų laikų, kai mokykloje į rankas pateko kasetė su energinga būgnų muzika, jungle ir drum‘n‘bass stiliams jaučiu nepaaiškinamą trauką. Mano nuomone, tai muzika, tobulai deranti prie frazių „lietuviška gamta“, „vasaros savaitgalis“ ir „visiškas atsipalaidavimas“. Džiugu, kad šiems stiliams ir jų atšakoms neabejingų žmonių Lietuvoje yra tiek, jog užtenka bent trims festivaliams.
TAIP PAT SKAITYKITE: Penki lietuviški mados prekių ženklai kviečia į vasaros parduotuvę Nidoje
Trys scenos ir daugiau kaip 50 atlikėjų iš visos Europos vos per tris dienas – tikrai didelė ambicija.
„Revolution Festival“ yra, ko gero, labiausiai išgrynintas renginys, nusitaikęs į džiunglių karių, rastamanų ir kitų netradicinės elektroninės muzikos gerbėjų ausis. Jie šiemet nejuokauja. Trys scenos ir daugiau kaip 50 atlikėjų iš visos Europos vos per tris dienas – tikrai didelė ambicija.
Didžiajai tautiečių daliai atlikėjų pavadinimai greičiausiai nesako nieko. Kita vertus, tokie festivaliai, į kuriuos važiuoji kaip į visišką nežinomybę, pasiūlo daugiausia atradimų. Net jeigu garsai nuo scenų ir nepadarys didesnio įspūdžio, vieną dalyką atrasite tikrai – tai pozityvi ir draugiška šios muzikos mėgėjų bendruomenė. Neleiskite, kad žodis „Revolution“ jus suklaidintų!
Pasirinkta „Revolution Festival“ vieta yra tam tikra niekieno žemė, kur be žemėlapio lengvai nenuvažiuosi. Tačiau tai yra geras sprendimas. Užuot bandę spraustis į pajūrį ar nacionalinių parkų širdis ir po to kovoję su įvairiausiais apribojimais, organizatoriai renkasi vietą, kur visi sutilps ir puikiai jausis.
Festivalio komunikacija nėra itin aktyvi, tačiau užsukus į jų svetainę, neatsakytų klausimų nelieka. Ten rasite ir išsamius veiklų aprašymus, ir žemėlapius, ir kitą naudingą informaciją apie tai, ką galima ir ko negalima daryti festivalio metu.
Festivalio dalyvių skaičius turėtų būti nedidelis (juk tai nišinės muzikos renginys), todėl neabejotinai turėsite veiklos ir be lingavimo prie scenos.
Ar bus ką veikti be muzikos? Tikrai taip. Planuojami užsiėmimai yra nedidukai, reikalaujantys įsitraukimo ir kantrybės, tačiau laiko tikrai užteks. Festivalio dalyvių skaičius turėtų būti nedidelis (juk tai nišinės muzikos renginys), todėl neabejotinai turėsite veiklos ir be lingavimo prie scenos.
Verdiktas: važiuokite, jeigu pavargote nuo radijo hitų, norite atrasti ir išmokti ką nors naujo ar tiesiog surengti sau savaitgalio išvyką prie ežeriuko su pridėtine verte.