Šį rudenį žaidimų šalis pasitinka jau kitų savininkų, kurie tikina – spindinčios vaikų akys yra geriausia, ką gauni dirbdamas su mažaisiais, rankose. Su „Alisa“ šeimininke Monika Saule kalbamės apie naujus planus ir tai, ką išvysti lankytojai gali tikėtis artimiausiu metu.
Įsigyti verslą paskatino vaikų gimimas
Pasak pašnekovės, noras kurti verslą, skirtą vaikams ir jų tėveliams, gimė susilaukus savo atžalų bei pastebėjus, kokią reikšmę bendravimas tarpusavyje turi mažiesiems nuo pat pirmųjų jų gyvenimo dienų. „Augindama vaikus supratau, kokia yra svarbi socializacija vaikams. Mažyliai mokosi vieni iš kitų, tobulėja, žaidžia, išmoksta pasidalinti žaisliukais, visa tai palengvina adaptaciją keliaujant į darželį ir leidžia lengviau bendrauti bei susirasti draugų ateityje. Visi žinome, kad vaikams reikia daug vietos judėjimui, jiems būtinos naujos veiklos, todėl žaidimų kambarys yra puiki vieta visa tai įgyvendinti. Matyti žibančias mažųjų akis – vienas didžiausių džiaugsmų“, – pasakoja M.Saulė.
Ji atskleidžia, jog mintis turėti savo žaidimų kambarį jau porą metų nedavė ramybės, tačiau netikėtai išvydus skelbimą apie parduodamą žaidimų kambarį „Alisa“ viskas susidėliojo į savas vietas. „Jau kitą dieną su vyru nuskubėjome į susitikimą su šio kambario įkūrėja Žana Tamulioniene. Po jo abejonių nebeliko – tai būtent ta vieta, kurioje noriu matyti save ir realizuoti savo idėjas. Mano vizijoje žaidimų šalis „Alisa“ yra vieta, kurioje visuomet gera vaikams žaisti, edukuotis, susipažinti su gyvūnais. Tai lyg žaidimų aikštelė, zoologijos sodas ir mažas darželis vienoje vietoje“, – tikina moteris.
Privačios šventės – viena svarbiausių veiklų
Naujoji žaidimų šalies savininkė teigia, jog privačios šventės, tokios kaip vaikų gimtadieniai, krikštynos ar darželio kalėdinės šventės, išleistuvės ir toliau liks viena pagrindinių veiklos sričių, mat čia ir vaikai, ir jų tėveliai randa viską, ko reikia, kad šventė puikiai pavyktų. „Kas jau lankėsi pas mus, žino, kaip čia smagu pramogauti. Mažieji puikiai leidžia laiką užsiimdami su begale įdomių žaidimų ir stebėdami zoologijos sodo gyvūnėlius, o suaugusieji, kurių neretai būna netgi daugiau, turi atskirą, itin patogią erdvę“, – pasakoja M.Saulė. Ji atkreipia dėmesį, jog privatumas – viena pagrindinių žaidimų šalies „Alisa“ taisyklių, tad visų privačių švenčių metu žaidimų kambarys yra uždaromas, o kiti lankytojai – neįleidžiami. Tai ypač aktualu šiuo viruso protrūkio laikotarpiu.
Taip pat, svarbu paminėti, jog nebus pamirštamos ir tradicijos – žaidimų kambaryje ir toliau bus rengiamos specialios dienos vaikams su negalia bei dvynukus ir trynukus auginančioms šeimoms, drauge su Rimanto Kaukėno paramos fondu bus stengiamasi padėti vaikams kovoje su vėžiu. O dabar vykstančias „Svajukų pamokėles“ papildys naujos veiklos ir užsiėmimai, popamokiniai būreliai, skirti ir patiems mažiausiems, ir kiek vyresniems vaikams.
Didelis dėmesys ne tik vaikams, bet ir tėvams
Žaidimų šalis „Alisa“ išsiskiria tuo, jog tėveliai čia sulaukia ne mažiau dėmesio, nei jų vaikai. Naujieji savininkai nusprendė jiems pasiūlyti ne tik vaiko priežiūros paslaugą apsipirkinėjant ar sportuojant Ogmios mieste, bet ir specialių susitikimų ciklą, skirtą vaikams ir jų mamoms.
„Organizuosime mamos ir vaiko susitikimus su pokalbiais prie puodelio arbatos. Visi turintys vaikų supranta kiek daug iššūkių kasdien patiria tėveliai, o ypatingai mamos, liekančios namuose su ką tik pasaulį apvertusiu vaikučiu. Tokiu laikotarpiu dažnai mamos pasijunta vienišos, nesuprastos, tad mūsų susitikimų metu būtų galima pabendrauti, išsikalbėti ir pasidalinti patirtimi, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, kaip svarbu suprasti, kad esi ne viena. Šiais laikais labai daug mamų kurias puola depresija matant aplink visas reklamas apie laimingas ir besišypsančias mamas, o tu tuo tarpu stovi su suveltais plaukais ir bandai pagaminti ką nors vaikui, kuris nieko nevalgo ir nemiegojo visą naktį“, – pasakoja M.Saulė.
Pašnekovė pažymi, jog žaidimų šalis „Alisa“ yra pritaikyta vaikams nuo 6 mėn., taigi visos mamos gali atvykti pasišnekučiuoti nebijodamos, kad vaikams pritrūks veiklos ar kompanijos.