„Tačiau paskaičiuokime – tada mes turėtume apie aštuonias valandas laiko kitai veiklai. Tarkime, knygai arba galėtume išeiti į lauką“, – sako Emas ir Laurynas. Jie abu su savo šeimomis gyvena vienkiemiuose. Vienas – Klaipėdos, kitas – Ukmergės rajone. Emas – mokytojas, Laurynas – filosofijos mokslų daktaras. Juos vienija bendras požiūris į gyvenimą, kuriuo dalinasi su kitais.
„Mes lauke“ – taip pavadinta Emo ir Lauryno iniciatyva. Nuo kovo mėnesio jie pradeda organizuoti stovyklas, kurių esmė ir prasmė yra buvimas lauke ir įvairios ne su technologijomis susijusios veiklos.
15min pokalbis su Emu ir Laurynu – apie technologijų įtaką mūsų kasdienybei, buvimo lauke naudą, per savaitgalį „sudaužytus“ serialus ir pusantro etato prie ekranų dirbantį moksleivį.
Kodėl reikia išeiti į lauką?
– Pokalbį pradėkime nuo jūsų iniciatyvos „Mes lauke“. Tai – naujas projektas, apie ką jis?
Emas: Ir taip, ir ne. Tai yra to gyvenimo, kokį mes gyvename, rezultatas. Maždaug prieš penkiolika metų išsikėliau gyventi į kaimą, su šeima įsikūrėme visiškame vienkiemyje netoli Klaipėdos. Gyvendamas kaime labai mažai laiko praleidi namo viduje, visą dieną esi lauke.